İkinci el dolandırıcıları

Arda9843

Hectopat
Makaleler
4
Dün şöyle bir şeye denk geldim adam modelini bilmediği ekran kartına 750TL istemiş adama modeli ne diye mesaj attım adam PC bozuldu o yüzden bilmiyorum dedi ama 4 GB o yüzden her oyunu kaldırır yazmış. Bugünde i7 4.nesil ve RX 580 kartı ve 720P monitörü olan 240GB SSD PSU'da Game booster 750W adam 8000TL'ye satıyordu bende mesaj attım adam bana sıfırı 9326 TL ben ucuz satıyorum dedi ve küfür edip engelledi. Ve bunlar bazıları böyle 100'lerce örnek ve satıyorlar. Bu konu hakkında ne düşüyorsunuz?

Dün şöyle bir şeye denk geldim adam modelini bilmediği ekran kartına 750TL istemiş adama modeli ne diye mesaj attım adam PC bozuldu o yüzden bilmiyorum dedi ama 4 GB o yüzden her oyunu kaldırır yazmış. Bugünde i7 4.nesil ve RX 580 kartı ve 720P monitörü olan 240GB SSD PSU'da Game booster 750W adam 8000TL'ye satıyordu bende mesaj attım adam bana sıfırı 9326 TL ben ucuz satıyorum dedi ve küfür edip engelledi. Ve bunlar bazıları böyle 100'lerce örnek ve satıyorlar. Bu konu hakkında ne düşüyorsunuz?

8bin ₺'lik sistemi, araştırmadan alacak adam da bir organı aramam zaten.
Bu yüzden sorun yok.
Para kolay kazanılmıyor.
Bilinçlensinler.
Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp.

Bu tarz ekipmanlardan çok anlamayan saf masum insanları kekliyolar ya. İşte ona çok üzülüyorum. Adam zar zor biriktirdiği parayla çocuğuna bilgisayar alacak oluyor vs. Acayip sinir ediyor böyle insanlar.

Hocam o sistemin linkini atar mısınız? Yalvarıyorum size. Ben de dünyanın en dandik laptopunu 6000 TL'ye satan gördüm ve trolledim kendisini. İsteyene SS atarım.

Geri
Yukarı