İkinci El Ekran Kartı Alınır mı?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
ikinci el ekran kartı

Bazı insanlar kullanılmış ürünler almaktan çekinirken yönünü her zaman sıfır ürünlere çeviriyor. Kimileri ise bütçesini korumak amacıyla ikinci el piyasasında alışveriş yapmayı tercih ediyor. Son birkaç yılda kripto para dünyasında büyük değişimler yaşandı ve binlerce ekran kartı madencinin eline geçti. Aslında benzer bir durum geçmiş dönemlerde de yaşandı. Madenciler, zamanı geldiğinde elinde kalan RX 480 […]

Devamı: İkinci El Ekran Kartı Alınır mı?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Aklı olan almaz.

Edit: Dislike atan kişilerin beyin veya kafa yapısı ne bilmemekle beraber "Aklı olan almaz" dediğim kısım mining çıkması ve bakımları yapılmayan ve hor kullanılan kartlar için geçerlidir, yoksa birinin kullanıp sattığı normal bir kart için değil bunu dahil idrak edemeyen üyelere selam olsun resmen tepkiler bilgisiz insan turnusolü olmuş.

Son düzenleme:
Ben "RX 570 4 GB" almıştım. İçine RX 580 VBIOS'u atmışlar iki saat sonra renkler birbirine girdi. Allah'tan satıcı iade kabul etti. Hatta konusunu açmıştım.

2015'te sıfır GTX 750 Ti aldım. Daha sonra 40 tane farklı ekran kartım olmuştur hepsi ikinci el. Aklım da var çok şükür. Daha da olmaya devam ediyor.

Mesajıma beğenmeme atan arkadaşların anlamadığı durum benim o mesajı hor kullanılmış mining kartları için yazmam yoksa normal biri kartını satıyorsa alabilirsin yani bir sakıncası yok.

Tabii ki yargı peşin infaaz keşim linç manyağı üyelerimiz sağ olsun herkes lafa tutmuş.

GTX 960'ı satıp 1-2 aya GTX 980 dahi alabilirim. 3060Ti almadan önce 4GB olan kartlardan yükseltme yaparak ilerleyip en son tekte 3060Ti almayı düşünüyorum. Malum 6GB üstünde mining olasılığı var.

Mesajıma beğenmeme atan arkadaşların anlamadığı durum benim o mesajı hor kullanılmış mining kartları için yazmam yoksa normal biri kartını satıyorsa alabilirsin yani bir sakıncası yok.

Tabii ki yargı peşin infaaz keşim linç manyağı üyelerimiz sağ olsun herkes lafa tutmuş.

Özellikle mining furyası bitince 2. el pazarı mining kartları ile çok genişledi. Artık daha fazla dikkat etmek lazım alırken.

Yeni konular

Geri
Yukarı