İkinci El Ekran Kartı Alınır mı?

1500 Liraya GTX 1050 bulmuştum. Adam sıfır ayarında temiz dedi. Ucuzuma gitti hemen alacaktım. Birisi 750 Ti bile 2000 Lira olmuş. O kartta kesin bir şey vardır dedi. İçime kuşkuyu düşürdü. Hayatımda ilk defa ikinci el kart alacaktım vaz geçtim. Hani en kötü mining yapmıştır diyorlar. Kart 2 GB 128 Bit bu kartla kazım yaptığına bile değmez, uğraşmamıştır diye düşündüm. Haftalardır cesaret edip alamadım. Başka param yok, paranın çöp olmasından çekiniyorum. Ama bu süreçte başka alanda yok sanırım adam ilanı yenileyip yenileyip duruyor.

1500 liraya GTX 1050 bulmuştum. Adam sıfır ayarında temiz dedi. Ucuzuma gitti hemen alacaktım. Birisi 750 Ti bile 2000 lira olmuş. O kartta kesin bir şey vardır dedi. İçime kuşkuyu düşürdü. Hayatımda ilk defa ikinci el kart alacaktım vazgeçtim. Hani en kötü mining yapmıştır diyorlar. Kart 2 GB 128 bit bu kartla kazım yaptığına bile değmez, uğraşmamıştır diye düşündüm. Haftalardır cesaret edip alamadım. Başka param yok, paranın çöp olmasından çekiniyorum. Ama bu süreçte başka alanda yok sanırım adam ilanı yenileyip yenileyip duruyor.

Düzgün bir satıcı olduğundan eminseniz, bunun için forum veya alacağınız site yorumlarına mutlaka bakın; alabilirsiniz test edip. Kimse 2 GB kart ile mining yapmamıştır emin olun. Şu an 1500TL GTX 1050 için ucuz bir miktar da değil. Normal.

Aklı olan almaz.

Edit: Dislike atan kişilerin beyin veya kafa yapısı ne bilmemekle beraber "Aklı olan almaz" dediğim kısım mining çıkması ve bakımları yapılmayan ve hor kullanılan kartlar için geçerlidir, yoksa birinin kullanıp sattığı normal bir kart için değil bunu dahil idrak edemeyen üyelere selam olsun resmen tepkiler bilgisiz insan turnusolü olmuş.
Aklı olan almaz diyerek bırakmışsın cümleyi. Neyi almaz, ne şartlar altında almaz hiçbir şey belirtmemişsin. "İkinci El Ekran Kartı Alınır mı?" başlığı altına "Aklı olan almaz." yazınca insanların nasıl bir tepki vermesini bekliyordun?

Aklı olan almaz diyerek bırakmışsın cümleyi. Neyi almaz, ne şartlar altında almaz hiçbir şey belirtmemişsin. "İkinci El Ekran Kartı Alınır mı?" başlığı altına "Aklı olan almaz." yazınca insanların nasıl bir tepki vermesini bekliyordun?
Kasıtlı olarak yazdığınız biraz belli ama neyse, mesajı editledim zaten.

Bir dönün okuyun ilk kısmı okuyup yazmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı