İkinci el ekran kartı alınır mı?

Garantili kartta da mining yapılmış da olaibilir. Mining yapılmış bir kartla yapılmamış bir kartı ayırt edemezsin tamamiyle güven meselesi. O yüzden garantili almak en iyisi.
Hayır edebilirsin tabikide %100 diyemezsin ama Furmark veya başka testlerdeki grafiklere bakarak az çok anlaşılıyor. Eğer sadece mining için kullanılmışsa anlaşılıyor az çok. RX6600 serisi mining için uygun değil yani F/P anlamında verimli değil.
Dostum 2.el ekran kartı yüz yüze falan alabilirsen deneyip al diğer türlü bence asla yanaşma. Özellikle şu "Param Güvende" saçmalığında felaket dümenler dönüyor. Benim başım ağrıdı aman dikkat et.
Ne gibi bir dümen? Ortaya birşey atıp neden kaçıyorsunuz hocam açıklarmısınız?

Hayır edebilirsin tabii ki de %100 diyemezsin ama FurMark veya başka testlerdeki grafiklere bakarak az çok anlaşılıyor. Eğer sadece mining için kullanılmışsa anlaşılıyor az çok. RX6600 serisi mining için uygun değil yani F/P anlamında verimli değil.

Ne gibi bir dümen? Ortaya bir şey atıp neden kaçıyorsunuz hocam açıklar mısınız?

Hocam şöyle bir şey gördüm doğru mu bu bu adamın yüksek ihtimal ekran kartı bozulmuş

1712790459378.png

Hocam şöyle bir şey gördüm doğru mu bu bu adamın yüksek ihtimal ekran kartı bozulmuş

Eki Görüntüle 2165152

Hayır edebilirsin tabii ki de %100 diyemezsin ama FurMark veya başka testlerdeki grafiklere bakarak az çok anlaşılıyor. Eğer sadece mining için kullanılmışsa anlaşılıyor az çok. RX6600 serisi mining için uygun değil yani F/P anlamında verimli değil.

Ne gibi bir dümen? Ortaya bir şey atıp neden kaçıyorsunuz hocam açıklar mısınız?

Bir de şu ilan nasıl yüksek ihtimal yarın yazıp alacağım sizin fikrinizide sorayım https://www.sahibinden.com/ilan/iki...austu-6-ay-garantili-rx-6600-1165698748/detay

İmkanın varsa elden al, garantiden ziyade önemli olan şey kartın diriligi ve testlerde verdigi performans.
İmkanım yok malesef

Geri
Yukarı