İkinci el ekran kartı nasıl anlaşılır?

İnternette aynı o ekran kartının kutu açılımı yok en yakın tek soğutmalı versiyonu var onda da driver cd çıkıyor.

Biostar RX 560 Dual Cooling 4GB.
İade etmeyi de bilmiyorum ben uğraşamam da zaten umarım sadece açılan kutusudur. :(

Biostar RX 560 Dual Cooling 4GB.
İade etmeyi de bilmiyorum ben uğraşamam da zaten umarım sadece açılan kutusudur. :(
Eğer iade ile uğraşmayacaksan uğraşma zaten garanti belgesi olduğu için bir sıkıntı olursa pek bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.
Sana iade edilen bir ürünü göndermiş olabilirler ama ne olur olmaz iade etmeniz içinizdeki şüpheyi azaltır.

Garantisi olup olmadığını da bilmiyorum yorumlarda şikayeti olan yoktu fatura geldi ama yine de şüpheleniyorum çünkü kutuyu çektiğimde direk açıldı.

PCI Express ve güç bağlantı pinlerinden kullanılmış olup olmadığını rahatlıkla anlarsınız. Onun haricinde soğutucuyu çıkararak termal macunu kontrol edebilirsiniz. Eğer kuruysa kullanılmıştır büyük ihtimal ya da kurumamış ancak elle sürüldüğü belliyse.

Garanti belgesi olarak bir şey çıkmadı kutudan dediğim gibi sadece Quick install guide çıktı.
Pinleri makro çekme şansınız varsa çekip buraya yükleyin, yorum yapalım.
Kartın pin girişi yok. Sadece girişleri atabilirim.
Pardon slot girişini atabilirim yanlış yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı