İkinci el ekran kartı önerisi

Bütçe
3000
Önerdiğin kartlara bak, birde beğenmedim atıyorsun :D İleride çözülür diyor birde, kafayı yiyorum oturduğum yerde.
Darboğaz olacak diye daha güçsüz bir kart almakmı yoksa darboğaz ile o kartla aynı performansı verecek bir kart alıp ileride işlemci değişimi ile tam performans almakmı? Her zaman bütçenin yettiği en üst düzey kartlar alınmalıdır bu konuda biraz yenisin sanırım.

Darboğaz olur ama önemli değil ileride çözülür RX 5600XT-5700XT alınır ama AMD istemezseniz 1660S.

1 tane hata almadım.

İşlemci spor yapıp güçlenipte darboğaz mı yapmayacak? Darobğazı bir yeniden araştırmanı öneririm. Dikkat etmemiş olabilirsin.

İşlemci spor yapıp güçlenipte darboğaz mı yapmayacak? Darobğazı bir yeniden araştırmanı öneririm. Dikkat etmemiş olabilirsin.
Darboğaz yapacak diye daha güçsüz kart almak yerine paranın yettiği en iyi kartı alırsan hem o alacapın daha az güçlü karla aynı performansı alırsın hemde ileride işlemci update ile tam performans alırsın.

Darboğaz olacak diye daha güçsüz bir kart almakmı yoksa darboğaz ile o kartla aynı performansı verecek bir kart alıp ileride işlemci değişimi ile tam performans almakmı? Her zaman bütçenin yettiği en üst düzey kartlar alınmalıdır bu konuda biraz yenisin sanırım.
PUAHAHHAHAHAHAH yeni miyim? Sorunlarından geçilmeyen ekran kartı öneren bir adamın bana yenisin demesinden daha ironik birşey var mıdır?

İşlemci değiştirse ne olacak? 5600 XT'nin bir geleceği var mı ki tam performans alsın? İleride daha güçlü bir sisteme geçtiği zaman yeni bir kart alır. En azından şuan kullandığı sisteminde patates kızartan bir ekran kartı kullanmaz.

Darboğaz yapacak diye daha güçsüz kart almak yerine paranın yettiği en iyi kartı alırsan hem o alacapın daha az güçlü karla aynı performansı alırsın hem de ileride işlemci Update ile tam performans alırsın.

O zaman belirtmelisin. İşlemciyi yükseltene kadar darboğaz yaşayabilirsin diye.

1080 alabilirsin.

Darboğaz yapacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı