İkinci el garantili G29 alınır mı?

@Shinya Kogami F/P olarak G29 gibisi de yok zaten seri olarak bile deseniz. Thrust gibi rakipleri dağılırken bu set hiç umursamadan çalışıyor. Her milletten bu yorumu da duyarsınız. Tıpkı G25 ve 27 gibi çok dayanıklı bir seri.
Thrust derken thrustmasterdan mı bahsediyorsunuz? Eğer öyleyse kalite olarak dağlar kadar fark var aralarında. G29, T300 ve T150'lerin yanında oyuncak kalır. İkisini de kullandım bu arada.

@alp-eren Hepsinde olabilir ölü nokta. Siz alacağınız direksiyon ne olursa olsun dikkat edin.

@alp-eren G923 uzun zamandır satışta. G29 ile arasında bir fark yok gibi zaten. G920 ile kıyaslanırsa fark sayılabilecek birkaç şey eklenmiş sadece. Zaten güncel bir G29 alırsanız PS5 desteği yazan kutularda ufak tefek geliştirmeler de var.
Bu cihazda vardır o zaman ps5 destegi Ekim ayında alınmış direksiyon

Hocam shifter şart değilse direksiyon setinin sıfırını 4000 liraya alabiliyorsunuz ben olsam ikinci elle uğraşmazdım. Shifter şart diyorsanız da direksiyon seti sıfır, shifter ikinci el alabilirsiniz en azından direksiyon setinde yamuk çıkma ihtimali olmaz.

@sens4k T300 tamam ama T150 kenarda biraz dinlensin şimdilik.
Tamam :) 100 tane inceleme var ortalıkta, ayrıca kayış sistemi kullanan bir direksiyon takır takır dişli kullanan bir sistemden nasıl oluyor da daha az dayanıklı oluyor onu da anlamış değilim. Bilginiz yoksa internet bunun için var, araştırmanızı tavsiye ederim. Kronik sorunları dahi aratsanız karşınıza bir sürü şey çıkardı aslında :)

@sens4k T150 bile G29'un set halini geçiyor. Kayış bile değil zaten. Sözde hybrid bir sistem. (Dayanıklılık yorumu bakımından uzun dönem test verilerini paylaşan yabacı siteler yeterince var zaten.) Plastik direksiyona yapışa yapışa oyuncak kullanır gibi kullanıyorsun onu. T300'ü ben de ayırıyorum zaten. Onun fiyatı da ortada. Ne fanatik gibi yorum yapıyorsunuz. Sırf Thrustmaster TH8A alsan ocak söndürür zaten. Klasman çok çok farklı. "İyisi" yarışına girersek Fanatec gibi üreticilere de gireriz ama gerçek hayatta para ve karşılık önemi var. Mantıklı yorum yapnı.

@sens4k T150 bile G29'un set halini geçiyor. Kayış bile değil zaten. Sözde hybrid bir sistem. Plastik direskiyona yapışa yapışa oyuncak kullanır gibi kullanıyorsun onu. T300'ü ben de ayırıyorum zaten. Onun fiyatı da ortada. Ne fanatik gibi yorum yapıyorsunuz. Sırf Thrustmaster TH8A alsan ocak söndürür zaten. Klasman çok çok farklı. "İyisi" yarışına girersek Fanatec gibi üreticilere de gireriz ama gerçek hayatta para ve karşılık önemi var. Mantıklı yorum yapnı.
İyisi yarışına giren sensin, mesajlarını baştan okuman gerekiyor. Ben kalite konusunda yorum yaptım çünkü ilk mesajın thrustmasterların dağıldığı hakkında. Fiyat konusunda senden başka konuşan yok, bir kez daha söylediğim gibi daha az kaliteli olduğunu iddia ettiğin için buna karşın bir şey söyledim. Anlaşılması güç bir şey yok ortada :)

@sens4k T150 bile G29'un set halini geçiyor. Kayış bile değil zaten. Sözde hybrid bir sistem. Plastik direskiyona yapışa yapışa oyuncak kullanır gibi kullanıyorsun onu. T300'ü ben de ayırıyorum zaten. Onun fiyatı da ortada. Ne fanatik gibi yorum yapıyorsunuz. Sırf Thrustmaster TH8A alsan ocak söndürür zaten. Klasman çok çok farklı. "İyisi" yarışına girersek Fanatec gibi üreticilere de gireriz ama gerçek hayatta para ve karşılık önemi var. Mantıklı yorum yapnı.

Nereden alacaksınız ?
Letgodan ikinci el ama 3 aylık cihaz daha şuan çocuk benden haber bekliyor bir yanin sıfır al 4000 TL ye diyor ama shifter muhabbeti var

Geri
Yukarı