İkinci el GTX 1070 alınır mı?

Performans olarak her açıdan GTX 1070 daha iyi. Asıl merak ettiğim şey risk. Ayrıca neler sormalıyım onu da pek bilmiyorum.
Geçilmez kesinlikle. Hele de bu karta bu fiyat verilmemeli. Bu devirde 3000 serisi olmasa da RTX alınmalı en azından NVIDIA tarafında.
Hocam aynı fiyatta olsalar zaten RTX serisi alırım. Kim neden almasın? Fakat fiyatlara bakınca arada büyük farklar var maalesef.

Sizin kartınız kaç yıllık biraz bu önemli. Garantiniz var ise garantiden vazgeçmeyin, kafanız rahat olsun bu piyasada ekran kartı bulmak çok çok zor.
Vatan'dan hazır olarak 1,5 sene kadar önce 4.500TL'ye almıştım. Yalnız hiç böyle düşünmemiştim, 1,5 senede fiyatlar 3-4 katı artmış WOW.

Gereksiz, saçma ve riskli bir hareket bu.
O 1070 kaç senelik kart, bu sürede canını çıkarana kadar maden yapmadığı ne malum? Yada sabah akşam oyun oynamıştır kart yine yıpranmıştır belki?
Senin ise elinde 1.5 senelik sapa sağlam 1660 var. Buna resmen attan inip eşeğe binmek denir 10 FPS fazla almak için kendi yep yeni ekran kartından başkasının senelerdir nasıl kullandığını bilmediğin bir eski karta geçilmez.

Geri
Yukarı