İkinci El GTX 1070 Ti alınıe mı?

yake

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaşadığım şehirde elden alabileceğim GTX 1070 Ti buldum. MSI Gaming X serisi garantili ürün. Sahibi 3 ay kadar mining yaptığını söylüyor henüz görmedim fiyat olarak 2000 TL'ye anlaştık gibi duruyor.

Bu fiyatlara GTX 1070 satılıyor, GTX 1070 Ti için iyi fiyat sanki cok da uzun sure mining yapılmamış sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mining yapılmış kartlar pek de sağlam yaşamıyor tavsiye etmem senin açından ama 2.000 tl paran varsa rx590 alabilirsin.

Miningden cıkma kart kullanmadım kondısyonu nasıldır bılemıyorum bakıp test edıcem tabii ki almadan.O fiyatlara 1070 satılıyor gerçi oyun pc de kullanılan 1070 de buldum evga ftw o da garantili 1800 istiyor. 200tl fark verilip alınır mı diye fikir almak istedim forumda miningden çıkan kart kullanan mutlaka vardır.1070 ya da 1070ti düşünüyorum temiz ikinci el bu bulursam alıcam başka marka model bakmıyorum.

Hocam Sahibinden'de o fiyata GTX 1080 var. Bu arada mining yapılmış kartlar alınmaz algısını kırmak lazım. Eğer normal sıcaklıkta ve OC'siz mining yapılmışsa sorun olmaz. Çok yanlış bilinen bir bilgi bu. Bunlar fiziksel parça değil ki elektronik devrelerden oluşuyor. Elektronik devreler çok kullanılınca eskir denemez. En fazla fanları bozulur. O da ucuza tamir edilebilen birşey. Firmalar kartları dayanıklı ve uzun ömürlü yapıyor. 10 yıl kart kullanan arkadaşlarım var.

500 daha koy rtx 2060 al. Mining üç ay demek bir tost makinesini 1.5 yıl boyunca tost makinesi olarak değilde demir eritme makinesi olarak kullanma. Alırsan 6 ay götürür sonra ya Allah. Sıfır rtx 2060 al hocam.

bu öneriyi ilk kim yapacak diye merakla bekliyordum :D bütün marka model fiyat ve bunların performansından haberdarım arkadaşlar teşekkürler başka marka model önerenlere.Başlığı açma amacım 3 ay mining yapılması çok şey kaybeder mi almaya değer mi bu kart oldukça güçlü bir kart sıfırı da artık çok olmasa da neredeyse 2 katına satılan bir kart sonuç olarak fikir istediğim konu yukarıda yazdığım gibi 3 ay mining yapılmış olması ve bu fiyatlandırma mantıklı mı?

500 daha koy rtx 2060 al. Mining üç ay demek bir tost makinesini 1.5 yıl boyunca tost makinesi olarak değilde demir eritme makinesi olarak kullanma. Alırsan 6 ay götürür sonra ya Allah. Sıfır rtx 2060 al hocam.
Hocam çok yanlış düşünüyorsun. 3 ay normal şartlarda mining yapılmış bir kartın ömründen en fazla 1.5 yıl gitmiştir.

Hocam Sahibinden'de o fiyata GTX 1080 var. Bu arada mining yapılmış kartlar alınmaz algısını kırmak lazım. Eğer normal sıcaklıkta ve OC'siz mining yapılmışsa sorun olmaz. Çok yanlış bilinen bir bilgi bu. Bunlar fiziksel parça değil ki elektronik devrelerden oluşuyor. Elektronik devreler çok kullanılınca eskir denemez. En fazla fanları bozulur. O da ucuza tamir edilebilen birşey. Firmalar kartları dayanıklı ve uzun ömürlü yapıyor. 10 yıl kart kullanan arkadaşlarım var.
aradığım cevap bu ve bu tarz eyvallah hocam ben de aynı fıkırdeyım ama tabi kullanan ya da miningi kendisi yapan birilerinden de fikir almak lazım dedğin gibi her mining yapılan kartı çöp sayamayız uzaktan kumandalı araba değil sonucta güçlü kartlar bunlar

bu öneriyi ilk kim yapacak diye merakla bekliyordum :D bütün marka model fiyat ve bunların performansından haberdarım arkadaşlar teşekkürler başka marka model önerenlere.Başlığı açma amacım 3 ay mining yapılması çok şey kaybeder mi almaya değer mi bu kart oldukça güçlü bir kart sıfırı da artık çok olmasa da neredeyse 2 katına satılan bir kart sonuç olarak fikir istediğim konu yukarıda yazdığım gibi 3 ay mining yapılmış olması ve bu fiyatlandırma mantıklı mı?
Hocam 2. El GTX 1080 alabilirsiniz. Diğer arkadaşlara sesleniyorum herkes öyle 500 koyamayabilir. Artık şu kadar koy bunu al demeyin her yerde. Belki arkadaşın bütçesi tam 2000TL.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı