İkinci el iPhone 12 almak mantıklı mı?

merssj

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 20 bin. 2. el iPhone 12 almayı düşünüyorum. Birisi ikinci el iPhone alma diyor birisi al bir şey olmaz diyor. Kafam çok karıştı. Sizce ne yapmalıyım ve alırken nelere dikkat etmeliyim?

Sağlam bulursan alınır.

Hocam çoğu kişi bunu diyor aklımdaki asıl düşünce 12'yi 1-2 yıl kullanip sonra üst modele geçmek sizce beni 1-2 yıl idare eder mi?

Dediğin hareketi yapacaksan alınır ama uzun süre kullanacağım diyorsan 13 veya 14 almalısın ki bütçede aştığı için iPhone 12 almak daha mantıklı oluyor. Zaten burada kiminden tavsiye istersen hep bir model üstünü önerirler. :)

Bütçem 20 bin. 2. el iPhone 12 almayı düşünüyorum. Birisi ikinci el iPhone alma diyor birisi al bir şey olmaz diyor. Kafam çok karıştı. Sizce ne yapmalıyım ve alırken nelere dikkat etmeliyim?

Hocam çoğu kişi bunu diyor aklımdaki asıl düşünce 12'yi 1-2 yıl kullanip sonra üst modele geçmek sizce beni 1-2 yıl idare eder mi?
2-3 sene kullanacağım diyorsan ortalama 2 bin lira daha ekleyip sıfır iphone 11 alırsan daha avantajlı olursun. Ayrıca garantisi olan cihazla için daha rahat eder. Karar senin yine de

Yeni konular

Geri
Yukarı