İkinci el iPhone 7 alınır mı?

bunlardan 3000-3200 tl arası önerebileceğiniz bir şey var mı?

metni internetten aldım. 3 seneye iphone X güncelleme almayı bırakacak fakat İOS 15 yetersiz mi ki?
Güncelleme desteğinin kesilmesi telefonun bittiği anlamına gelmiyor. Sadece yeniliklerden geri kalırsınız biraz. X bence IOS 17 almayacak bu arada. 8 ile birlikte desteğini keserler onun.

Güncelleme desteğinin kesilmesi telefonun bittiği anlamına gelmiyor. Sadece yeniliklerden geri kalırsınız biraz. X bence IOS 17 almayacak bu arada. 8 ile birlikte desteğini keserler onun.
iphone 8 ile 8s aynı anda güncelleme almayı bırakıyor. bu yüzden iphone X, iphone 8 ile aynı anda kesilmez. 3 telefonun da bir senede güncellemelerini keseceklerini düşünmüyorum.

iphone 8 ile 8s aynı anda güncelleme almayı bırakıyor. bu yüzden ihone X, iphone 8 ile aynı anda kesilmez. 3 telefonun da bir senede güncellemelerini keseceklerini düşünmüyorum.
8S yok hocam 8 Plus var. X ile 8 de aynı işlemciye sahip. Bu yüzden ikisi de aynı anda kesilir ya da ikisi de alır.

yine de 2 telefon güncelleme almayı kesiyor. X' e daha güncelleme gelir.
Keşke öyle olsa hocam ama maalesef. Aynı anda 6S,7 ve 7 Plus'un güncelleme desteği kesildi. 6 yıllık telefonlardı bunlar. Dediğim gibi biri kesilir öbürü kesilmez gibi bir durum olması çok küçük bir ihtimal.

Bunlardan 3000-3200 TL arası önerebileceğiniz bir şey var mı?

Metni internetten aldım. 3 seneye iPhone X güncelleme almayı bırakacak fakat iOS 15 yetersiz mi ki?

Hayır dostum sorun yeterlilik değil sadece isim eskiyince bilinçli destek kesilir yenisini al ekosistemde kalman istenir. Planlı eskitme işte bu. Bana sorarsan iOS cihazlarda güncelleme yapmanın bir anlamı yok Android de keza 10 sonrası aynısının laciverti oldu devrim dönemi bitti evirme çevirme süsleme kafasında sistemler hazırlanıyor.

Bence bu ekonomide ve durumu iyi olmayan bir iOS kullanıcısı isen temizi kesinlikle alınır. Ben 24 Mayıs da 5000 liraya adı lazım olmayan bir android bir cihaz aldım, bir ay katlanabildim 3 hafta önce yok pahasına sattım (1 ayda hor kullanmama rağmen kozmetik olarak zayıflamıştı) 3000 e 128GB İPhone 7 aldım. İyiki almışım. Çok performans bekleme devir o devri geçti, biz artık bilmem kaçıncı dünya ülkesiyiz, güncelleme almayacakmış çokda umrumda, temel uygulamaları desteklesin belli süre yeter.

Bence bu ekonomide ve durumu iyi olmayan bir iOS kullanıcısı isen temizi kesinlikle alınır. Ben 24 Mayıs da 5000 liraya adı lazım olmayan bir android bir cihaz aldım, bir ay katlanabildim 3 hafta önce yok pahasına sattım (1 ayda hor kullanmama rağmen kozmetik olarak zayıflamıştı) 3000 e 128GB İPhone 7 aldım. İyiki almışım. Çok performans bekleme devir o devri geçti, biz artık bilmem kaçıncı dünya ülkesiyiz, güncelleme almayacakmış çokda umrumda, temel uygulamaları desteklesin belli süre yeter.
bene öyle düşünüyorum. Zaten çok oyun oynayan biri değilim. Kamerası ve işlemcisi iyi olsun yeter benim için. Powerbank almak sıkıntı değil

Hayır dostum sorun yeterlilik değil sadece isim eskiyince bilinçli destek kesilir yenisini al ekosistemde kalman istenir. Planlı eskitme işte bu. Bana sorarsan iOS cihazlarda güncelleme yapmanın bir anlamı yok Android de keza 10 sonrası aynısının laciverti oldu devrim dönemi bitti evirme çevirme süsleme kafasında sistemler hazırlanıyor.
anladım, teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı