İkinci el iPhone 8 Plus ve Apple Watch SE 0 mı yoksa sıfır iPhone 11 mi?

Kullandınız mı kullanmadıysanız veya deneyimlemeden neye baglayarak bunu soyluyorsunuz şu ana kadar kullandıgım tum telefonlar Apple'dı ve LCD gayet yeterliydi.

Ben de öyle biliyordum.

Hayır A13 bionic hala cok guclu 3 nesil onceki islemci destek almayı bırakamaz 11 satıs miktari yuzunden 6S gibi uzun yıllar guncelleme alır diye dusunuyorum.

Hayır A13 bionic hala cok guclu 3 nesil onceki islemci destek almayı bırakamaz 11 satıs miktari yuzunden 6S gibi uzun yıllar guncelleme alır diye dusunuyorum.

Vallahi iPhone 6 iOS 12 de kaldı ama iPhone 6S iOS 15.7.7 kadar aldı bence 11 alır.

Tamam dostum git iPhone 11 al, onca güzel telefon varken iPhone 11 gibi rezalet fiyatlandırmaya ve fiyatına göre rezalet özelliklere sahip olan bir telefonu al. Çok istiyorsun çünkü.

Ama sıkıntı şu kronik sorunları var iPhone X gibi. Gidip 2. el iPhone 12 al.

Tamam dostum git iPhone 11 al, onca güzel telefon varken iPhone 11 gibi rezalet fiyatlandırmaya ve fiyatına göre rezalet özelliklere sahip olan bir telefonu al. Çok istiyorsun çünkü.

Hayır dostum ben size Android secenegi sunmadım 8 Plus ve 0 Apple Watch SE mi yoksa 0 11 mi diye sordum ama sizler beni Android'e yonlendirmeye calıstınız.

Geri
Yukarı