İkinci el iPhone XS Max orijinal mi?

Altaykemaloglu

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar iPhone XS Max almayı düşünüyorum, bazı ilanlar yurt dışı 0 olarak geçiyor. 2022 yılında bu telefonların üretimi halen var mı? Yoksa bu cihazlar replika mı? Bazılarında Çince etiketler var. Görseldekine benzer birçok ilan var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-07-15-25-17-097_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    Screenshot_2022-07-07-15-25-17-097_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 57
Arkadaşlar iPhone XS Max almayı düşünüyorum, bazı ilanlar yurt dışı 0 olarak geçiyor. 2022 yılında bu telefonların üretimi halen var mı? Yoksa bu cihazlar replika mı? Bazılarında Çince etiketler var. Görseldekine benzer birçok ilan var.
Orijinaldir. Ama bunların kullanım süresi var geçici süre ile açıyorlar araştırmak gerek.

Yurt dışı da olsa üzerinde öyle etiketler olmuyor diye biliyorum. Telefonlar büyük ihtimalle replika.

1657197759849.png

Galiba barkodun üzerinde "used mobile" (kullanılmış telefon) yazıyor ya da benim göz doktoruna gitmeye ihtiyacım var.

Hocam 7650 fiyat normal bunların piyasası zaten böyle 7 8 k arası.

Geri
Yukarı