iPhone XS/XS Max alınır mı?

Bütçeyi az bir şey arttırırsanız 11 daha iyi tercih olur. Fakat zorlanacaksa direk XS alın.

Şu anda fiyatları 9-11k arasında değişiyor.
Ağır oyunlar oynamıyorum. Kamera performansının iyi olmasını istiyorum. Bir de bu 2 telefon 4 5 sene daha götürür mü? Hangisi tercih edilmeli? Teşekkürler.
2-3 yıl sonra güncelleme almaz ama güncelleme almaması kullanamayacağın anlamına gelmiyor bence alınabilir. Daha önce kullandığım telefondur kendisi gayet premium hissettiriyor. Geniş açı olmaması durumunu sevmemiştim ben çünkü geniş açıyla çok fotoğraf çekiyorum. Ayrıca gece çekimlerinde biraz sıkıntılı karanlık çıkıyor onu da belirteyim.

2-3 yıl sonra güncelleme almaz ama güncelleme almaması kullanamayacağın anlamına gelmiyor bence alınabilir. Daha önce kullandığım telefondur kendisi gayet premium hissettiriyor. Geniş açı olmaması durumunu sevmemiştim ben çünkü geniş açıyla çok fotoğraf çekiyorum. Ayrıca gece çekimlerinde biraz sıkıntılı karanlık çıkıyor onu da belirteyim.
Gece modu için ‎NeuralCam: Night Mode & ProCam uygulaması baya iş görüyor. 13ProMax’ten önce kullanıyordum.

Bence alınır özellikle OLED ekran için. Güncelleme konusuna gelirsek bir yerde İOS 17 sadece A12 telefonlara gelecek diye okumuştum. Yani İOS 18 gelmeyebilir.

Geri
Yukarı