İkinci el işlemci kutusundan başka işlemci çıktı

Arkadaşlar ben boş durmayıp adamların bütün bilgilerine ulaşmaya çalıştım. Diğer eleman internet kafe işletiyormuş Ordu'da. Ona dedim ki bak bu herif her topu sana atıyor. Savcılığa elimdeki tüm delillerle birlikte dilekçe verip bunları ileteceğim. Sonra numaramı bıraktım. Beni aradı. Durumu tekrar anlattım. Bu durumda sen mağdursun, iade yapılması lazım paranın dedi. Hemen diğer elemanla birlikte telekonferansla bana döndüler. Sonra Ben de bu görüşmeyi stüdyo mikrofonuyla net şekilde kaydettim. Elimde duruyor. Görüşmede ürünün yanlışlıkla i3 8100 kutusuna konulduğunu, bu adamın eski işlemcisi olduğunu ve i3'ün şu anda onun tarafından kullanıldığını, bilgisayardan da anlamadığı için kutudaki isimle satmaya çalıştığını, satış konusunda internet kafe işletmecisinin hiçbir bilgisi olmadığını söylediler. Önümüzdeki salı gününe kadar paranın elimde olması üzerine anlaştık. Ben de ürünü geri göndereceğim. Diğer internet kafeci adamı da şahit tuttum. Şu durumda o olmasa durum uzar da uzardı. Durum böyle arkadaşlar. Pes etmeyip korkutunca ancak netice alınabiliyor. Umarım ben de alırım.
Ve arkadaşlar nihayet bugün paramı geri aldım ve verilen ürünü kargoladım. Darısı bu gibi berbat durumlarla karşılaşan bütün kardeşlerimizin başına.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı