İkinci El Kaykay Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Emily Kaldwin

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Karnaca
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T7 V21.8

*7,3" QHD 2560x1440 165Hz %100 sRGB IPS Mat LED
Intel® Tiger Lake Core™ i7-11800H 8C/16T; 24MB L3; 8GT/s; 2.3GHz - 4.6GHz; 45W; *10nm SuperFin
*Mobile Intel® HM570 Chipset
*nVIDIA® GeForce® RTX3070 Max-Performance 8GB GDDR6 256-Bit DX12
*64GB (2x32GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
*2TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4 (7000 MB/s - 5200 MB/s)
Meslek
Grafik Tasarımcısı
Bir kaykaya ihtiyacım var. Taşıması kolay ve ulaşımda yararlı olduğu için ama buna para harcamakta istemiyorum. İnternette 3 tane kaykay buldum, silikon tekerlek. Bunların hepsini bugün denemeye gideceğim sağlamlık, köprü, tekerlek, tahta vb. nerelerine dikkat etmeliyim? Almışken muhtemelen hareket falan da yapmaya çalışırım. Ne tür bir sağlamlık testi yapmalıyım? Az çok bilgisi olan yazmaktan çekinmesin, birkaç saate çıkacağım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaykay yerine bisiklet alın derim. Kaykay ve paten bence çok tehlikeli şeyler. Bisiklet o kadar değil hakimiyeti de daha kolay.
çok uzun süre biziklet kullandım fakat taşıması sıkıntı maliyetide fazla kaykay da bile çok bütçe ayırmadım 50-100 arası 2.el seçtim 3 tane birini alacağım yazan biri olursa onun önerilerine en uygunu olacak bu seçim
el yapımı adamın kendi çizimini taşıyan slikon teker sağlam bi tane buldum konuyu kapatmadan belli edeyim dedim let go dan aldım 50tl ye gayet kaliteli

Son düzenleme:
2 yıl geçmiş nasıl kaykayı aldın mı bari senin bana bir önerin var mı bende almaya gideceğim de ilk defa kaykay a dokunucam ondan nasıl bir test yapmalıyım sizce?

2 yıl geçmiş nasıl kaykayı aldın mı bari senin bana bir önerin var mı bende almaya gideceğim de ilk defa kaykay a dokunucam ondan nasıl bir test yapmalıyım sizce?
Üzerinde güzel bir örümcek çizimi olan el yapımı bir kaykay almıştım 50TL'ye. slikon tekerlek dediklerindendi sanırsam onun dışında çok bir bilgim yok.

Kaykayı 3 ay falan kullanmıştım sanırım, tekerleğim bir taşa takılmış ve kaykay beni düşürüp altımdan uçmuştu. Yol boş olmasına rağmen yolun en başından gelen bir tofaşcı ben almaya inemeden gazı kökleyip kendince şakasını yapmış kaykayı ortadan yarıp kaçmıştı.

Öğrenmesi zor çok işlevli olmayan gideceğin yere daha çok eforla götüren bir araç tek alım amacı eğlence olabilir fakat ne önerebilirim ben de çok bilmiyorum.

Geri
Yukarı