İkinci el konusunda dolandırıcılık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Liberte Sergen

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
@Mr.Efe dolandırıcıdır. Kanmayın, arkadaşımı dolandırdı ve beni dolandırmaya çalıştı. Zaten kişiye dava açacağım. Yok 10 TL Prime hep, yok 20 TL Prime hesap diye milleti dolandırıyor. Kanmayın, kandırmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Mr.Efe son uyarım eğer aldığın parayı bir saat içerisinde geri atmazsan savcılığa gideceğim orada misli misli ödersin.

10-20 TL için şu toplara giriyorlar ya hakikaten komik ama bir o kadar da acınası bir durum.

Alan kişi belki bir umutla alıyor hocam yani böyle insanlarla aynı ortamda bulunmak üzücü durum fakat evine mahkeme kağıdı gittiği zaman babasından yiyeceği dayağı düşünüyorum. :D

@Mr.Efe dolandırıcıdır. Kanmayın, arkadaşımı dolandırdı ve beni dolandırmaya çalıştı. Zaten kişiye dava açacağım. Yok 10 TL Prime hep, yok 20 TL Prime hesap diye milleti dolandırıyor. Kanmayın, kandırmayın.

Hocam dava açacak mısınız yoksa korkutma amaçlı mı? Başka bir konuda da 10 20TL için dava açmayın boş verin yazmışsınız ya ondan sordum.

@Mr.Efe son uyarım eğer aldığın parayı bir saat içerisinde geri atmazsan savcılığa gideceğim orada misli misli ödersin.

Alan kişi belki bir umutla alıyor hocam yani böyle insanlarla aynı ortamda bulunmak üzücü durum fakat evine mahkeme kağıdı gittiği zaman babasından yiyeceği dayağı düşünüyorum. :D
Hocam buna inanmayacaklar, gülücük atacaklardır illa ki fakat umarım gidip dava açarsınız, bunu en çok ben istiyorum. Konuyu takipteyim.

Hocam dava açacak mısınız yoksa korkutma amaçlı mı? Başka bir konuda da 10 20TL için dava açmayın boş verin yazmışsınız ya ondan sordum.

Hocam 10-20 TL diye bir şey yok günde 5 kişiye yapsa 50TL ee ne olacak bunun sonu? Ben uğraşırım, korkutmam.

Bahsettiğiniz konu bu mu?

Hocam kanıtlarınızla birlikte konu açın en azından 2.el bölümünden ban yesin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı