İkinci el laptop alırken nelere dikkat edilmeli?

Belli başlı markalardan al. Hp, Dell, Lenova thikpad iyi makinelerdir. Eğer çok bilgi sahibi değilseniz bu markalar güvenli sularda gezmek gibidir. Ayrıca Windows 10 planınız varsa 4gb ucu ucna yeter. Ya daha fazla ram olsun ya da en azından sonradan yükseltilebilir olsun. Ssd'de önceliğiniz olsun.

Bence ilk olarak kendi taktığı SSD'yi sor eğer kronik sorunlu ise vazgeç ilandan.

Belli başlı markalardan al. HP, Dell, Lenovo thikpad iyi makinelerdir. Eğer çok bilgi sahibi değilseniz bu markalar güvenli sularda gezmek gibidir. Ayrıca Windows 10 planınız varsa 4 GB ucu ucna yeter. Ya daha fazla RAM olsun ya da en azından sonradan yükseltilebilir olsun. SSD'de önceliğiniz olsun.

Bence gâyet güzel bir ürün. Satıcısıda bir kere olsa bile bir şey satmış yani dolandırıcı olması zor. Bu fiyata bu sistem iyi. Kapın kısaca.

Bu laptop bence iyi hem 7.nesil hem 12 GB ram hem de depolaması yüksek ödev ders ve orta ayarlarda oyun için bana yeterli bence ga 5 csgo gibi oyunlar için güzel satıcıdan test istemem gerekiyor mu ekran kartı yanık falan değildir değil mi daha 4 5 yıllık cihaz naıl olsa.

Bu laptop bence iyi hem 7.nesil hem 12 GB ram hem de depolaması yüksek ödev ders ve orta ayarlarda oyun için bana yeterli bence ga 5 csgo gibi oyunlar için güzel satıcıdan test istemem gerekiyor mu ekran kartı yanık falan değildir değil mi daha 4 5 yıllık cihaz naıl olsa.
4-5 yıllık cihaz yeni sayılmaz. İşinizi şansa bırakmayın ve testleri isteyin.

Belli başlı markalardan al. Hp, Dell, Lenova thikpad iyi makinelerdir. Eğer çok bilgi sahibi değilseniz bu markalar güvenli sularda gezmek gibidir. Ayrıca Windows 10 planınız varsa 4gb ucu ucna yeter. Ya daha fazla ram olsun ya da en azından sonradan yükseltilebilir olsun. Ssd'de önceliğiniz olsun.
Windows 10 planı derken ne demek istediğini anlamadım
Satıcı ile ayni ilde oturuyorsanız ise bir yerde buluşmanızı ve gerekli testleri yapmak istediğinizi belirtin. Özellikle disklerinde bir problem olmaması çok önemli.
Aynı ildeyiz ben flasha atıyım uygulamaları ekran kartı testi için bi uygulama var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı