İkinci El Laptop Alırken Test Nasıl Edilir?

Biliyorum o cihazı 6-7 yıllık bir cihaz, sana önerim 2019 yılına gireceğiz, bir tık üstü daha laptop alman, fiyatı nedir acaba ?
Dostum 2 kişi anlaşmış ürüne bakmaya gidecekler sorduğu soru başka senin verdiğin cevaplar başka. Hadi diyelim ki buradaki kişiye yardımcı olmaya çalışıyorsun diğer taraftaki kişi insan değil mi ? Çocuğun kafasını karıştıracaksın o arkadaşının kafasını karıştıracak kardeş yarın işimiz çıktı para bulamadık gelemiyoruz diyecekler vs vs. Ürün satarken 3. kişinin mevzuya girip kafa karıştırması hiç hoş değil.

Dostum 2 kişi anlaşmış ürüne bakmaya gidecekler sorduğu soru başka senin verdiğin cevaplar başka. Hadi diyelim ki buradaki kişiye yardımcı olmaya çalışıyorsun diğer taraftaki kişi insan değil mi ? Çocuğun kafasını karıştıracaksın o arkadaşının kafasını karıştıracak kardeş yarın işimiz çıktı para bulamadık gelemiyoruz diyecekler vs vs. Ürün satarken 3. kişinin mevzuya girip kafa karıştırması hiç hoş değil.
Paşam mevzu seni neden etkiledi ?
Cihazı üniversite için kullanacak arkadaş.Adobe Photoshop Visual Studio vesaire ödevler için
Kardeşim aldığın cihazın özelliğini biliyorsan ben çok üst düzey kullanıcı değilim diyorsan tabiki değerlendirebilirsin, ama o kadar para verceksin 6 ay sonra daha iyisini alabilirdim diye düşünmeyesin.

Alacağınız marka/modelin kronik sorunları olup olmadığını netten araştırın. Bunun haricinde satıcıyla buluşup uzun testler yapma imkanınız olur mu bilmiyorum ama yapsanız bile geçici olarak giderilmiş sorunlarla ilerde karşılaşma olasılığınız var.
Önerim, sahibinden.com üzerinden GET ile satış yapan birinden almanız. En azından birkaç gün boyunca ürünü deneme şansınız olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı