İkinci el Logitech G27 alınır mı?

AloneDarktr1

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 5500 RTX 3060 12GB 16GB RAM
1700 liraya 2. el G27 gördüm. Arızası olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

0ları piyasasını bilmiyorum ama 300-400 TL fark varsa 0 al.2. el şimdi sorunlu çıkar verdiğin para da çöp olur.
hocama katılıyorum 1700 tl çöp olabilir o yüzden iyice araştırın çünkü bu 0 bir mal değil 2. el olduğu için bozuk veya başka bir sorunu olabilir almamanızı öneririm.

0ları piyasasını bilmiyorum ama 300-400 TL fark varsa 0 al.2. el şimdi sorunlu çıkar verdiğin para da çöp olur.
Eski bir direksiyon, sıfırı bulunmamakta.
1700 liraya 2. el G27 gördüm. Arızası olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
Gidip deneme şansınız yoksa arızası olup olmadığını anlamanız biraz zor gibi.
Ama G27'lere göre fiyat baya düşük.

Dislike atan arkadaşlar olmuş. Benzer bir durum başıma geldi. Satıcıya bu bozuk dediğimde bana almasaydın kardeşim dedi. Aynı durumu siz de yaşayacaksınız. Unutmayın burası batan bir ülke kim kime ne kadar durumu olmuş artık. Satan her satıcı bir değil ama art niyetle karşılaşırsanız da şaşırmayın. Doları 17 yapan ben değilim. Ekonomi çok iyi olur 2. el alırsın sorun çıkarsa satıcı da hatasını kabul eder telafisini eder ya da yanan para sana çok dokunmaz. Ama şu an herkes art niyetli. Bozuk çıkarsa elinde patlar haberin olsun.

Eski bir direksiyon, sıfırı bulunmamakta.

Gidip deneme şansınız yoksa arızası olup olmadığını anlamanız biraz zor gibi.
almamanı öneririm onun yerine 0 başka bir direksiyon alabilirsin ve dediğin gibi eski bir direksiyon ise sorunu olabilir

Dislike atan arkadaşlar olmuş. Benzer bir durum başıma geldi. Satıcıya bu bozuk dediğimde bana almasaydın kardeşim dedi. Aynı durumu siz de yaşayacaksınız. Unutmayın burası batan bir ülke kim kime ne kadar durumu olmuş artık. Satan her satıcı bir değil ama art niyetle karşılaşırsanız da şaşırmayın. Doları 17 yapan ben değilim. Ekonomi çok iyi olur 2. el alırsın sorun çıkarsa satıcı da hatasını kabul eder telafisini eder ya da yanan para sana çok dokunmaz. Ama şu an herkes art niyetli. Bozuk çıkarsa elinde patlar haberin olsun.
bende bu tür sorunu mouse de yaşadım bozuktu adam geri almadı şuan evde duruyor yani almamak daha mantıklı o paraya 0 başka bir direksiyon alabilirsin

Deneyip alma imkanınız varsa o halde alabilirsiniz. İkinci elde olsa piyasanın altında bir fiyata sahip dikkatli yaklaşmanızı tavsiye ederim.
0'ı yoksa bile emsali uygun fiyatlı bir direksiyon bulabilir bence o bütçelerde.

Maalesef o fiyata o düzeyde bir direksiyon seti şu anda yok piyasada ki zaten arkadaşın dediği fiyatta ikinci eldeki fiyatınında altında o yüzden sıkıntılı bir durum biraz.

Deneyip alma imkanınız varsa o halde alabilirsiniz. İkinci elde olsa piyasanın altında bir fiyata sahip dikkatli yaklaşmanızı tavsiye ederim.
piyasa altında ise benim düşüncem sorun vardır ki adam ucuzdan koyup malı çıkarmaya çalışıyor olabilir

Geri
Yukarı