İkinci el MacBook alınır mı?

Apple kendi işlemcileri hakkında konuşuyordu çok incelemedim ama Intel ve AMD'ye göre çok daha iyi performanslardan bahsediyorlardı. IPad'lerinde tanıttılar diye biliyorum. Vakti varsa yeni işlemcilerini piyasaya sürmesini bekleyin. O zaman Intel ve AMD olan Mac'ler fiyat düşüşü illaki olacaktır.

Essay yazan oyunla alakası olmayan genelde sunum tarzı şeylerlerle uğraşıyor. 15 inç yerine daha küçük boyutta 13 inç bir laptop istiyor. Kendim olmadığım için net bilgiler veremiyorum kusura bakmayın
macOS şart ise herhangi bir Air modeli bile işini görecektir. Değil ise o fiyatlara daha güçlü bir Windows makine alınabilir.

Türkiye'de alınmaz. Elinde 2015 model Pro'su olan adam 2020 fiyatını örnek gösterip satmaya çalışıyor. Satanlar genel cahil mi cahil mi avlıyor anlam veremiyorum. Hiç normal değil fiyatları.

Aynı şeyi ben de söyledim Apple denemek istediğini söyledi o yüzden böyle bir konu açtım
Şu an durum ne bilmiyorum ama Pozitif Teknoloji'de 2019 model MacBook Air i3 modeller okula dönüş kampanyasıyla 6100 ₺ idi.

Güncelleme;
Okula dönüş kampanyası bitmiş. Sıfır modeli 7500 ₺ şu an.

Hackintosh masaüstünde kolay olsa da laptoplarda zordur kextler driverlar vb.

Pekçok ultrabook için internette hazır efi var, azcık göz atma ile tam uyumlu model almak da mümkün.
Arkadaşlar bu sene LGS var bildiğiniz üzre bende LGS'ye gireceğim. Takıldığım nokta şu ben daha tam olarak Full+Full ders çalışmaya başlamadım daha 8 tane test kitabı aldım günde 70-80 soru çözüyorum. Ben nasıl çalışmam gerektiği konusunda araştırma yaptım ve kendime haftalık ders çalışma programı haazırlamaya karar verdim ama ideal bir çalışma programı nasıl olur sizce her gün 1 derse çalışmak mı mantıklı yoksa her gün her derse çalışıp her gün her dersten test çözmek mi? Benim için bir iyi kalpli insan bir program hazırlasa ben o programın saatlerini kendime göre düzenlerim yardımcı olan/olacaklara şimdiden teşekkürler.
ilk hafta macbook, ikinci hafta dell ultrabook, 3.hafta vps üzerinden, 4.hafta data centerın ana makinesinden çalışırsan halledersin knk. Bu konu altında ne arıyorsun :D ayrı konu açarsan istediğin gibi yanıtlar alabilirsin

Ayrıca bilmediğin şeyleri sormuyorlar, kendi kapasiteni de senden başkası bilemez.
Sev, oku, Dene, Tekrarla, İzle -Yaptığın çalışmalar seni ne kadar ileri götürüyor onu izle- önerdiğim plan bu
Türkiye'de alınmaz. Elinde 2015 model Pro'su olan adam 2020 fiyatını örnek gösterip satmaya çalışıyor. Satanlar genel cahil mi cahil mi avlıyor anlam veremiyorum. Hiç normal değil fiyatları.
Geçen gün 2020 modeli türkiyeden almak ile yurtdışından gidip almak arasındaki farka bakmıştım.
Üstüne 1k daha koyarsan yurtdışında birkaç gün tatil + macbook :D

Geri
Yukarı