İkinci el MacBook M1 Pro alınır mı?

Bütçe nedir? Oyun oynar mısınız? Apple'in ekosistemi harika, tasarımı güzel, performansı güzel ama fiyat birazcık fazla.

Türkiye için artık birazcık hiçbir şeye uymuyor. Çok pahalılar ama gerçeği konuşmak gerekirse bayağı iyiler oyun hariç her konuda iyiler. Tabii ondanda oyun performansı bekleyen yok.

Parası olan alabilir de bence diğer laptoplar da benzer performans verebiliyor.
Öyleleri var ama hem boyut hem kullanışlılık hem performans olarak bakıldığında MacBook'ların önüne geçebilen yok benim bir süredir denediğim alan olan çizimde 3DS Max programında olsun diğer programlarda veya render kısmında boyutuna ve gücüne göre harika işler başarıyor. Bende yakın zamanda işlerim için yeni bir laptop almayı düşünüyorum ama MacBook iç düşünmedim.

Öyleleri var ama hem boyut hem kullanışlılık hem performans olarak bakıldığında MacBook'ların önüne geçebilen yok benim bir süredir denediğim alan olan çizimde 3DS Max programında olsun diğer programlarda veya render kısmında boyutuna ve gücüne göre harika işler başarıyor. Bende yakın zamanda işlerim için yeni bir laptop almayı düşünüyorum ama MacBook iç düşünmedim.
Evet render vb çok başarılı da. Macbookts çok özgür hissedemiyorum şahsen. Böyle bir hapishanedeymiş misali. Windows o yüzden daha hoşuma gidiyor

Evet render vb çok başarılı da. Macbookts çok özgür hissedemiyorum şahsen. Böyle bir hapishanedeymiş misali. Windows o yüzden daha hoşuma gidiyor.
Evet biraz kısıtlıyor çünkü neredeyse her şey Windows'a uyumlu ama bazı şeyler iOSa uygun değil tabii her şey uyarlanıyor. Ama kalite olarak Apple çok başarılı bir söz vardı gucci kalite, mersedes konfor, Apple statü satıyor diye.

Geri
Yukarı