İkinci el PS 4 alınır mı?

readers

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

İkinci el PS 4 almayı planlıyoruz. Fakat ister istemez tereddütte kalıyor insan. Cihaz satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Şehir içerisinde satın alımı gerçekleştirmeden önce cihazı denemeyi düşünüyoruz. Cihazı test ederken performansını, ne derece iyi veya kötü kullanıldığını nasıl anlayabiliriz? Bu konuda bilgilendirmelerinizi bekliyoruz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

İkinci el PS 4 almayı planlıyoruz. Fakat ister istemez tereddütte kalıyor insan. Cihaz satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Şehir içerisinde satın alımı gerçekleştirmeden önce cihazı denemeyi düşünüyoruz. Cihazı test ederken performansını, ne derece iyi veya kötü kullanıldığını nasıl anlayabiliriz? Bu konuda bilgilendirmelerinizi bekliyoruz...

Hangi kasasını alacaksınız örneğin Pro Slim mat fat kasa gibi.

Hocam açılıp açılmadığına dikkat edebilirsiniz ama nasıl olur bilmiyorum. Benim düşüncem o paraya ikinci el Seris S almak. PS4`te eskide kaldı alıncaksa en düşük Slim alınmalı fakat bunlardan daha kaliteli daha yeni nesil ve daha, neyse kısaca illa PS alacaksanız PS4 Slim almanızı öneririm ama Series S daha iyi onlardan. Kararınızda netseniz bu videoyu izlemenizi öneririm.

Merhaba arkadaşlar,

Hocam alacaksanız hocamın dediği gibi en düşük slim modelini alın birde dolap uygulamasından alırsanız sizin açınızdan daha iyi olur . Cihazı Açarken de video kaydına alın bir sıkıntı çıkarsa elinizde bulunsun ayrıca konsollarda genelde arkalarında, altlarında ya da içinde bir sticker var o sticker belirgin bir şekilde sökülmüş,yırtılmışsa bu cihaz daha önce içi açılıp işlem yapılmıştır demektir ( ki bu da garantiyi devredışı yapar) .
IMG_20230126_233849.jpg

Hangi kasasını alacaksınız örneğin Pro Slim mat fat kasa gibi.
Hocam büyük bir çoğunlukla Fifa oynayacağımız için Slim kasa düşünüyoruz.
Hocam açılıp açılmadığına dikkat edebilirsiniz ama nasıl olur bilmiyorum. Benim düşüncem o paraya ikinci el Seris S almak. PS4`te eskide kaldı alıncaksa en düşük Slim alınmalı fakat bunlardan daha kaliteli daha yeni nesil ve daha, neyse kısaca illa PS alacaksanız PS4 Slim almanızı öneririm ama Series S daha iyi onlardan. Kararınızda netseniz bu videoyu izlemenizi öneririm.
Hmm, anladım hocam. Arkadaşlarla toplanıp Fifa turnuvaları vs. yapıyoruz. Yani şöyle söyleyebilirim; alacağımız ürünü sadece Fifa oynamak için kullanacağız diyebilirim. Series S'de joystick olayı nasıl oluyor. Mesela 4 kişi turnuvalar yapıyoruz, joystick sayı sınırı bulunuyor mu S'de?
Eğer alacaksan bence bir kişi yerine bir dükkandan al.
Onu da tercih edebiliriz tabi ki. Cihaz sorunsuz olsun yeterli bizim için.
Hocam alacaksanız hocamın dediği gibi en düşük slim modelini alın birde dolap uygulamasından alırsanız sizin açınızdan daha iyi olur . Cihazı Açarken de video kaydına alın bir sıkıntı çıkarsa elinizde bulunsun ayrıca konsollarda genelde arkalarında, altlarında ya da içinde bir sticker var o sticker belirgin bir şekilde sökülmüş,yırtılmışsa bu cihaz daha önce içi açılıp işlem yapılmıştır demektir ( ki bu da garantiyi devredışı yapar) .
Eki Görüntüle 1646633
Dolap uygulamasından hiç bakmadım, iyi fikir. Daha önce Dolap uygulamasından teknoloji ürünü satın almadım. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığı durumunda ne gibi bir işlemler yapılıyor. Mesela cihazı aldık, kargodan geldi, taktık çalıştırdık ama cihazda sorun var?

Dolap uygulamasından hiç bakmadım, iyi fikir. Daha önce Dolap uygulamasından teknoloji ürünü satın almadım. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığı durumunda ne gibi bir işlemler yapılıyor. Mesela cihazı aldık, kargodan geldi, taktık çalıştırdık ama cihazda sorun var?
"Eğer ürün fotoğraflarda gösterildiği gibi değilse, belirtilmeyen bir hasarı varsa ya da satış sayfasındaki özellikleri ile uyuşmuyorsa Dolap uygulaması üzerinden iade talebi oluşturabilirsiniz."
Satıcı 3 gün içinde talebinize cevap vermezse dolap ekibi tarafından talebiniz inceleniyor ve gerçekten denildiği gibi sorunlu olduğu belirtilmiyorsa vs. iade talebiniz kabul ediliyor.

Ürün size ulaştıktan sonra parayı da onaylamanız gerekiyor eğer böyle iade durumu haricinde ürün size geldi ama siz parayı onaylamadınız o zaman 2 gün içinde de para otomatik onaylanıyor ve satıcıya geçiyor iade gibi bir durum yoksa tabii.

"Eğer ürün fotoğraflarda gösterildiği gibi değilse, belirtilmeyen bir hasarı varsa ya da satış sayfasındaki özellikleri ile uyuşmuyorsa dolap uygulaması üzerinden iade talebi oluşturabilirsiniz."
Satıcı 3 gün içinde talebinize cevap vermezse dolap ekibi tarafından talebiniz inceleniyor ve gerçekten denildiği gibi sorunlu olduğu belirtilmiyorsa vs. iade talebiniz kabul ediliyor.

Hocam uygulamalardan iade uğraştırabilir o yüzden dedim. Bahsettiğiniz uygulamanın destek ekibinin hızını/ilgisini bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı