İkinci el RTX 3080 Ti önerisi

Bütçe
11.000
Hayır, olamaz.

Furmark testine bak. 1080p, GPU Core'lere bak, aldığı FPS farklarına bak. Bu adam seni tokatlamaya çalışıyor.

Atarlanıyorsa yaptığı çakallık gün yüzüne çıkıyor işte. Satmak isteyen birisi böyle yapmaz, çakallık peşinde bu adam.

Benim anlaştığım adamın ofisindeymiş kart. Taa kardeşinin evine götürüp test yaptı, bana öyle attı. Alıyorsan al geç derdin bu çakal. Şikayet et, geç.
Vallahi bir de kart için kredi çekmiştim de ben şimdi içim soğudu almadım daha kart da bulamadım temiz öyle yani. 😞

Mining yapılmamış zor bulursun da garantisi olsun, mining geçmişi önemli değil.
Usta şimdi bu arkadaşın garanti sözlerini unut ve alttakileri oku;

Bu tür şeyleri sadece sahibinden.com'dan param güvende hizmetini kullanarak al. 2 gün süren oluyor onaylamak için. Beğenmezsen sorgusuz sualsiz iade edebilirsin. 2 gün içinde de gerekli testleri yaparsın, bir problem yoksa da onaylama işlemini tamamlama. Bırak sistem kendi onaylasın. Gerekli testleri de yeni konu açarak diğer arkadaşlardan öğrenebilirsin. Yani sözün özü, garanti çok da zaruri bir şey değil, bu testler genellikle sağlam çıktığını ifade eder kartın. Tabii ki her kart bir zaman sonra kendiliğinden bozulabilir, bunu da atlamayalım. Ama garanti olacak diye de kasma o kadar.

Usta şimdi bu arkadaşın garanti sözlerini unut ve alttakileri oku;

Bu tür şeyleri sadece sahibinden.com'dan param güvende hizmetini kullanarak al. 2 gün süren oluyor onaylamak için. Beğenmezsen sorgusuz sualsiz iade edebilirsin. 2 gün içinde de gerekli testleri yaparsın, bir problem yoksa da onaylama işlemini tamamlama. Bırak sistem kendi onaylasın. Gerekli testleri de yeni konu açarak diğer arkadaşlardan öğrenebilirsin. Yani sözün özü, garanti çok da zaruri bir şey değil, bu testler genellikle sağlam çıktığını ifade eder kartın. Tabii ki her kart bir zaman sonra kendiliğinden bozulabilir, bunu da atlamayalım. Ama garanti olacak diye de kasma o kadar.

Garantinin ne kadar etki ettiğini kendi konumda göstereyim sana hocam;

Adam aslında şeye kızdı ben 1 dk lik test istemiştim gizli olması için ve kutuya koydu tam kapatmış kargoya hazırdı ben yazıyı geç görünce buradan uzun test isteyince kizdi. Eger o zaman uzun test isteseydim yapardı bence.

Ne alakası var? Yazıştınız diye hemen anlaştınız mı oluyor? Boş yapmış ya.

Garantinin ne kadar etki ettiğini kendi konumda göstereyim sana hocam;

Ne alakası var? Yazıştınız diye hemen anlaştınız mı oluyor? Boş yapmış ya.
Okudum da, bayağı sancılı işler 2. el parçayı garantiye göndermek. Macera arayan arkadaşlar alabilir garantili bir şekilde. Esas konuya gelince, asla 2. elde garanti aramam.

Böyle bir kart buldum içi açılıp kaliteli pedlerle değiştirilmiş ve overlock yapılmış birde 9 ay mining yapılmış.Bende 6 tane kart vardı 4 tanesini sattım alıcılara memnun dedi.Herhangi bir sorun çıkarsa iade alırım dedi.Furmark test sonucunda böyle
Screenshot_2023-01-19-22-55-08-28_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Böyle bir kart buldum içi açılıp kaliteli pedlerle değiştirilmiş ve overlock yapılmış birde 9 ay mining yapılmış.Bende 6 tane kart vardı 4 tanesini sattım alıcılara memnun dedi.Herhangi bir sorun çıkarsa iade alırım dedi.Furmark test sonucunda böyle Eki Görüntüle 1638528

Değerler normal. 10-30 dk testte yapsın bir. Maks kaç görecek görelim. Model ne bir de?

Yeni konular

Geri
Yukarı