İkinci el RX 6500 XT alınır mı?

359107

Hectopat
Makaleler
1
Hepsiburada'dan 4000 TL'ye sıfır Sapphire RX 6500 XT buldum. Bu kartların ikinci elleri 3000 TL'ye satılıyor. Bu kartlar mining için çok kullanılıyor mu, sorun yaşar mıyım?

Hepsiburada'dan 4000 TL'ye sıfır Sapphire RX 6500 XT buldum. Bu kartların ikinci elleri 3000 TL'ye satılıyor. Bu kartlar mining için çok kullanılıyor mu, sorun yaşar mıyım?
Mining yapılmamıştır.
İkinci el olduğu için öyledir. Zaten o fiyatlara sıfırı da satıldı bir ara.

Mining için kullanılmıyor zaten 4 GB VRAM'li kartlar mining için uygun değiller pek. Eğer kart temizse alınabilir. Garanti durumu ise,zaten kart yeni çıkan bir kart eğer yurt dışı değil ise piyasadaki her 6500XT'nin garantili olması gerekiyor.

Önermem, aşırtma yapılmış olabilir, ekran kartı üzerinde diyotlarından biri yanmış olabilir, mining için kullanılmış olabilir kısacası her şey olabilir. Daha ucuz diye ikinci el almanı asla tavsiye etmem. Dişini sıkıp 1000 tl daha vermeni ve en azından aldığın üründe muhatabın olmasını öneriyorum.

Bunu alabilirsiniz 0 olarak

Ayrıca belirtmekte fayda var işlemciden kaynaklı darboğaz sorunu yaşayacaksınız ne yazık ki.

Bunu alabilirsiniz 0 olarak

Ayrıca belirtmekte fayda var işlemciden kaynaklı darboğaz sorunu yaşayacaksınız ne yazık ki.
Farkındayım, en azından kule tipi bir soğutucu ile birazcık overclock yapıp azaltıcam etkisini.

Yeni konular

Geri
Yukarı