İkinci el RX 6600 alınır mı?

Bütçe
3500
NVIDIA kartlarda 0 problem garantisi varda biz mi bilmiyoruz? Ayrıca ben gayet NVIDIA kart kullanıp konu açan insan görüyorum.

Daha basit sorunlar vardır varsa da. Sistemi yeniden başlatmak zorunda kalınmayan hatalar mesela, nedir 60FPS sabit kalmıştır NVIDIA Denetim Masası'ndan ayarlarsın olacak hata Max budur.
AMD de ise neymiş efendim PSU kalitesizse hata veriyormuş karta bak :D
Ve ben görmüyorum.

Daha basit sorunlar vardır varsa da. Sistemi yeniden başlatmak zorunda kalınmayan hatalar mesela, nedir 60FPS sabit kalmıştır NVIDIA Denetim Masası'ndan ayarlarsın olacak hata Max budur.
AMD de ise neymiş efendim PSU kalitesizse hata veriyormuş karta bak :D
Ve ben görmüyorum.

Hocam buyurun bu arkadaşlara restart atmasını ve FPS kilidi kaldırmasını söyleyin sonuçta Max bu hatayı alıyorlar.

Selam arkadaşlar. Elimde 1050 Ti Phoenix var. Arkadaşa 1700 TL'ye satıp ikinci el RX 6600 almayı düşünüyorum. Sarı sitede 3500'e kartlar mevcut. Ama miningte kullanılmış olanlar biraz daha ucuz. Sizce miningte kullanılmış kart alsam sıkıntı çıkar mı?

Adam ilana bunu yazmış:
8 ay miningde kullanılmış (özel odada, soğutma sistemi ile 45 dereceyi geçirmeden kullanılmıştır) yorulmamış kartlar.

Kutulu ve garantisi mevcuttur yazmış.

Ciddi hasar yoksa miningde kötü şekilde çalıştırılmamışsa ki adamın yazdıkları kötü gözükmüyor. Alınabilir.

Mining kart almanizi pek önermem ne kadar kullandığına göre değişir ama muhtemelen aralıksız 7/24 çalışıyor kartlar iyi sogutma yapılsa bile dinlenmeden Full çalışıyorsa sorun olabilir sıcaklık değerleri yüksekse almayın sürekli alınan bir şey değil imkaniniz varsa aradaki fark fazla değilse 0a yakın temiz kullanılmış kartlara yonelin derim yine de testini yapıp tatmin edici sonuçlar aliyorsaniz karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı