RTX 3060 Ti sistemde oyunlar donuyor

TibetAkdnz

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Öncelikle selam, 3 gün önceye kadar elimde Sapphire RX6600 8 GB ekran kartım vardı. Onu satıp sarı siteden 2.el mining yapılmamış bir Galakuro(Galax) RTX3060 Ti ekran kartı aldım. Eski AMD sürücülerinin hepsini silip NVIDIA sürücüleri ve GeForce Experience yükledim. Oyunlarda bir anda ekran donuyor ekran donmasına rağmen oyun hala devam ediyor ses kontroller hala çalışıyor bunun çözümü nedir?

Öncelikle selam, 3 gün önceye kadar elimde Sapphire RX6600 8 GB ekran kartım vardı. Onu satıp sarı siteden 2.el mining yapılmamış bir galakuro(galax) RTX3060 Ti ekran kartı aldım. Eski AMD sürücülerinin hepsini silip NVIDIA sürücüleri ve GeForce Experience yükledim. Oyunlarda bir anda ekran donuyor ekran donmasına rağmen oyun hala devam ediyor ses kontroller hala çalışıyor bunun çözümü nedir?

Temiz bir kurulum yapın hocam kurulum aşamasında interneti bağlayın sürücüleriniz kurulsun sonra ekran kartını güncelleyin faydası olacaktır. Aniden donma HDD kaynaklı ya da SSD kaynaklıda olabilir sağlık ve performans değerlerini de kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı