İkinci el Samsung C7 Alınır mı?

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Arkadaşlar 850₺ ye buldum. Bir sorunu yok diyorlar. Kutusu varmış. Garantisi yeni bitmiş. Kontrol ederken IMEI sorgusu yapacağım. Nasıl bir telefon? Modern Combat 5 oynayacağım çoğunlukla. Öyle PUBG falan sevdiğim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Android alıyorsanız üst sınıf ve güncel sayılabilecek cihazları tercih edin. En azından 1-2 sene cinnet geçirtmeden görevini yapabilsin. Hatta Android cihaz alacaksanız Xiaomi gibi markaları tercih edin. En azından fiyatına göre güzel donanım veriyorlar. Oradan biraz artısı olur.

C7 Türkiye'de resmi olarak satılmayan bir model. (Asya pazarı için tasarlanmış.) Son Android güncellemesi ile diller içerisinden Türkçe çıkarıldı hatta.
Yani Türkçe dışında kullanmanız gerekiyor.
Ayrıca gereksiz kaba ve büyük bir cihaz. Bir aile dostumuz kullanıyor. 2 kez ROM kurdum. Az çok deneyimim var.

Alınmaz. Android alıyorsanız üst sınıf ve güncel sayılabilecek cihazları tercih edin. En azından 1-2 sene cinnet geçirtmeden görevini yapabilsin. Hatta Android cihaz alacaksanız Xiaomi gibi markaları tercih edin. En azından fiyatına göre güzel donanım veriyorlar. Oradan biraz artısı olur.
Hocam o kadar bütçe yok.
C7 Türkiyede resmi olarak satılmayan bir model. (Asya pazarı için tasarlanmış.) Son Android güncellemesi ile diller içerisinden Türkçe çıkarıldı hatta.
Yani Türkçe dışında kullanmanız gerekiyor.
Ayrıca gereksiz kaba ve büyük bir cihaz. Bir aile dostumuz kullanıyor. 2 kez ROM kurdum. Az çok deneyimim var.
O kısmı sorun değil hocam. Zamanında çince oppo kullanmıştım. Onun dışında bir sorunu varmı?

O kısmı sorun değil hocam. Zamanında Çince Oppo kullanmıştım. Onun dışında bir sorunu var mı?
Cihaz ısınmıyor. Zaten S625 var içerisinde orta seviye bir SoC.
Genel kullanım için yeterli olacaktır ancak eski bir cihaz olduğunu bilerek kullanmanız gerekiyor. Yani çok yüksek bir oyun performansı vs beklemeyin.

Geri
Yukarı