İkinci el test etmeden ekran kartı alınır mı?

hamzapaşazade

Decapat
Daha fazla  
Dostlar aşağıdaki ekran kartını buldum ikinci el olarak. 1,5 yıl garantisi var. Overclock, mining yapılmamış. 4kere kullandım diyor. Fiyatı uygun normalde 400-440 arası veriyorlar. Bu 380€ son fiyat diyor. Neyse tek problem ekran kartını test edemem. Adam kendi kasanı getirirsen test edersin diyor, anladığım kadarıyla PC'yi dağıtmış.

Sizce alınır mı?

Gerade bei #ebaykleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

Dostlar aşağıdaki ekran kartını buldum ikinci el olarak. 1,5 yıl garantisi var. Overclock, mining yapılmamış. 4kere kullandım diyor. Fiyatı uygun normalde 400-440 arası veriyorlar. Bu 380€ son fiyat diyor. Neyse tek problem ekran kartını test edemem. Adam kendi kasanı getirirsen test edersin diyor, anladığım kadarıyla PC'yi dağıtmış.

Sizce alınır mı?

Gerade bei #ebaykleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

Almanya'da mısınız?

Ben Türkiye'de, sahibinden üzerinden çok aldım kargo ile, test etmeden. Daha çok satıcı profiline, üslubuna, samimiyetine falan dikkat etmeye çalışıyorum. Şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım çok şükür. Satıcı size güven veriyorsa ve fiyatıda sizin için çok uygunsa deneyebilirsiniz bence. Kaldı ki 1.5 yıl garantiside varmış.

Ben Türkiye'de, sahibinden üzerinden çok aldım kargo ile, test etmeden. Daha çok satıcı profiline, üslubuna, samimiyetine falan dikkat etmeye çalışıyorum. Şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım çok şükür. Satıcı size güven veriyorsa ve fiyatıda sizin için çok uygunsa deneyebilirsiniz bence. Kaldı ki 1.5 yıl garantiside varmış.
Eyw knk bilgilendirme için. Bir de şey sormak istiyorum. Fatura olmadan garantiye gmönderebilirmiyim?

Eyw knk bilgilendirme için. Bir de şey sormak istiyorum. Fatura olmadan garantiye gmönderebilirmiyim?
Tam emin değilim ama o belli olmuyor. Bazılarında fatura ile garanti birlikte bulunuyor, bazısında ayrı. Normalde gönderebilmen lazım diye biliyorum. Ürünün seri nosundan falanda garanti durumu sorgulanabiliyordu sanırım. Ama Almanya'daki işleyiş nasıldır tam olarak bilemem.

Hocam Furmark vb programlarda test ederken video çekmesini ve ekran kartını göstermesini rica edin test sırasında. Ben 2 hafta önce aldım, mining yapılmış karttı bir sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı