İkinci El Toplama Kasa Alınır mı?

Şu şartlarda uygun bir fiyata sahip. İleride ekran kartını da yükseltebilirsiniz. İşlemci gayet iyi. Şu an toplanılan giriş seviyesi Ryzen 3 sistemlerden daha güçlü bir sistem sonuçta. Ekran kartı da GT 1030'dan daha iyi. Beklentilerinizi tam olarak bilmiyorum ama performans olarak sizi üzeceğini sanmıyorum. Şunu da tekrar edeyim; parçaların sağlığı ve satıcının güvenilirliği tamamen sizin tespit edip, karar vereceğiniz şeyler.

Şu şartlarda uygun bir fiyata sahip. İleride ekran kartını da yükseltebilirsiniz. İşlemci gayet iyi. Şu an toplanılan giriş seviyesi Ryzen 3 sistemlerden daha güçlü bir sistem sonuçta. Ekran kartı da GT 1030'dan daha iyi. Beklentilerinizi tam olarak bilmiyorum ama performans olarak sizi üzeceğini sanmıyorum. Şunu da tekrar edeyim; parçaların sağlığı ve satıcının güvenilirliği tamamen sizin tespit edip, karar vereceğiniz şeyler.
Beklentim Moba oyunlari autocad solid vs oyle 1060 felan takmicam kasaya cs.go pubg belki iste sadece eski teknoloji var biraz onuda gunluk kullanimda hissetmem sanirim bu fiyatda cebime uyuyor
Eyw kardesim sagolasin yardimin icin yoksa g5600 felan topla diyordu millet
@Sercan1096 hocam satıcıdan aida stress testi sonuclarının resmini istedim sıcaklıklar vs gibi 1 saatlik teste tabi tutsun dedim sistemi 2 sene once topladıgını söyledi arada 1-2 saat oyun ve film işleri için kullanmış kutu içerigi ve faturası yokmuş bekliyorum max sıcaklık ve boşdaki sıcaklıgı kaç olmalı ?
neyse kasayı almıyacam sanırım arkadaş stresten mitresten anlamam otesine berisine karışmam diyor kasasına kefilmiş şaka gibi :S ödemeyi yaptıktan sonra ulaşabilicem sanki kendisine
kardeşim tekrar rahatsız edicem seni i5 4460-4570-4590
ve i7 4770 sistemler alınabilir mi sence ve ekran kartsız kaçtan alınabilir fiyatlar makuldur eski fiyatlarını pek bılmıyorum bu işlemcilerin ?

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 4460 hala güçlü bir işlemci. Ayrıca 4K ile 2. ele yönelmeyin. Elinizdeki sistemide satıp temiz bir sistem kurulabilinir. Ama bana sorarsan dolar olmuş 4 TL. Bu pahalılıkta hiç bir şey alınmaz. İşlemcin hala güçlü ve 4K gibi bir bütçen var madem. Sistemine takviye yapabilirsin. Tam sistemini ve nerde sisteminin ihtiyaçlarını karşılamadığını ya da ne istediğini yazarsan daha çok yardımcı olabiliriz.
Dolar olmuş 5.94 :)

Ama bana sorarsan dolar olmuş 4 TL.

Screenshot from 2020-09-13 20-13-23.png

Yeni konular

Geri
Yukarı