İkinci el ürün aldıktan sonra gönderilmezse ne yapılmalı?

Bekir Can Bilen

Hectopat
Daha fazla  
İkinci el bir ürün alacağım.
Fakat bu kişi ürünü bana göndermeyip paramı alırsa ben bu kişiye dava vb. bir şey açabilme hakkım var mıdır?
Yardımcı olursanız cok sevinirim, biraz cahilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakat bu kişi ürünü bana göndermeyip paramı alırsa ben bu kişiye dava vb. bir şey açabilme hakkım var mıdır?
Ülkenin cumhurbaşkanı dahil herkese dava açma hakkınız var. Konuşma geçmişini saklayın, ödeme yaparken açıklamaya durumu belirtin. Sorun çıkarsa bunları kullanabilirsiniz.

Konuşma geçmişini silmeyin sakın hatta üyelik silinmesine karşı ekran görüntülerini alın. Konuşurken ne yaptığınızı bildiğinizi karşıya hissettirin. "Abim, sayende vs" gibi konuşmayın konuşana da dahil olmayın:) Eğer şüpheli bir konuşma varsa yani göndermeme veya oyalama gibi belirtin direk konuşma geçmişi görüntülerini aldığınızı.

Arkadaslar burası türkiye havale siz havale yaptıktan sonra ürünü göndermesse hiç bir şey yapamassın ha dersinki avukat filan astarı yüzünden pahalıya gelir gelmese bi kimbilşr kaç yıl uğraşırsın

En iyisi ya hiç yapmayın ya en kötü get kullanın yada amazondan sıfır alışverş yapın

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı