İkinci el Xbox 360 250 GB alınır mı?

Sizce hangi seçenekteki konsol daha iyi?

• 1. seçenek

Oy: 0 0,0%
  • 2. seçenek

Oy: 5 83,3%
  • 3. seçenek

Oy: 1 16,7%

• Oy verenlerin toplamı
    6
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir sorum olacak. Ben 3 adet xbox 360 250 gb ikinci el buldum. Bana PS3 veya PS4 ya da Xbox One alın demeyin. Şimdi 3'ününde linkini vereceğim, sizce bu verdiğmim linklerden en iyi konsol hangisidir? Bana 2.konsol iyi gibi geldi yani dijital oyunlu olan.

1-)Microsoft Xbox 360 250gb + 2 oyun + bütün kabloları - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 179722959

2-)XBOX 360 SLIM 250 GB + KUTUSUNDA 12 ORJİNAL - 9 DİJİTAL OYUN - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 179668807

3-)Sıfır ayarında xbox360 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 179493348

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatlara alınmaz isterseniz benim elimde mevcut. Xbox360 250GB, Forza4, fifa14 mevcut oyun olarak. 2 joystick, 1 tane de isterseniz wireless direksiyon var. U şeklindekinden. PC topladığım için satıyorum. Düşünürseniz eğer, [email protected] adresimden ulaşabilirsiniz.

Bu fiyatlara alınmaz isterseniz benim elimde mevcut. Xbox360 250GB, Forza4, fifa14 mevcut oyun olarak. 2 joystick, 1 tane de isterseniz wireless direksiyon var. U şeklindekinden. PC topladığım için satıyorum. Düşünürseniz eğer, [email protected] adresimden ulaşabilirsiniz.
Siz kaça verirsiniz acaba? Arızalı mı çizik mi veya jtag var mı?

Siz kaça verirsiniz acaba? Arızalı mı çizik mi veya jtag var mı?
Arıza yok, jtag ne olduğunu bile bilmiyorum. Xbox live üyeliğim bu ay bitti. Çizik yok aldığımda, üniteye koydum. Bir daha yerinden oynatmadım. Fifa14 çıktığında almıştım. Fiyat olarak tam düşünmedim ancak wireless direksiyon hariç 450TL gibi bir fiyata verebilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı