İkinci kaza

Köpek kaçmış mı bak bakayım. İçime kötü bir his doğdu. Acele et...

İşin şakası o kadar çok kaçmasına şaşırdım. Artık sende bıkmış görünüyorsun... :D
Vallahi bugün yine kaçıyordu arka bacaklardan tuttuk duvardan atlarken, kaçamadı.
Arka bahçeye boydan boya set çektim zaten. Kaçamaz artık.

Video ve fotoğraflarımızı da koyalım. Şuan her şey yolunda :)

Tampon eskisinden de güzel oldu. Sadece alt tarafında bulunan plastikte kaza izleri duruyor. Oraya ne yapılabilir pke bilmiyorum.

sxin4Hp.jpg

Bu da BilgisayarKurdu'nun firari SibiryaKurdu :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sibirya Kurtları harbiden güzel köpekler. Küçüklükten itibaren alıştırırsanız tadından yenmez.

Bizimki kaçtığında gelemedi çünkü yönünü kaybetti. Çok saçma sapan yapılaşmış bir mahalleye kaçtı çünkü. Arabayı yoksa neden vurayım :)
Nerenin nereye çıktığını unuttuğumuz çok oldu köpeği ararken. Yoksa kolay kolay bırakmaz evini.

Tek bahçe yeterli olmuyor bu arada :) İhtiyaçlarını gidermesi için 1 bahçeye daha gerek var :) Alırken baya baya büyük bir bahçesi olsun :)

Videoda hayattan bezmiş gibiydi. Genelde sahibi gelince hiç yoktan kuyruğunu sallar bir şey yapar. :D Ona şaşırdım. Arkadaş filan alın olmadı sıkıldı mı acaba ne oldu ki ? Uzman sensin bakmadığım için bilmem tabi... :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı