Kaza yaptım

Olayı ince detaylarla incelediğimizde döner diye geri çıkmadım diyor. Baktın dönmüyor yine geri çıkarsın sanırım debriyaj ayarı yapamayacak kadar acemisin dikkat et. Böyle böyle öğrenilir derler fakat neden ben veya benim çevremdekiler kaza yaparak öğrenmiyor anlamıyorum bu işin basit kuralları vardır, basit teknikleri vardır boş yollarda onları kavrayana kadar riskli bölgelerde sürmenize izin verilmez.
Not: Araba otomatikse, bir sürücü kursuna yazılmadan bir daha binmeni önermiyorum.

Düşünsenize, herhangi bir canlısınız. Öylesine yolda yürürken bir kişinin anlık zevki yüzünden hayattan koparılıyorsunuz. Savunulacak hiçbir tarafı yok bunun. @die.

Küçükken her şeyi öğrenmek daha kolaydır.

Araba öğrenmenin yeri sokak değil. Neyse umarım tekrarlamaz diyelim, geçmiş olsun.

Nerede dandik işler varsa beni buluyor. Yaşım da küçük, 16. neyse abime dedim arabayı ben süreyim diye. Direğe çarptım. Döner diye geri çıkmadım. Arabayı çarptım. Ön panel bile yamuldu. Çok korktum aha gitti araba harbi de gitti. Nasıl hani ne yapabilirim abimi de bayağı uğraştırdım. Biraz da laf yedik tabii. İyi güzel hallettik. Farın ayağı da kırıldı. Yamuk duruyor. Durduk yere iş çıkardım ya. Geri çıksaydım hiçbir şey olmayacaktı. Tamponda yarısı boyalı yarısi boyasız.

Cana gelceğine mala gelsin hocam çok geçmiş olsun.

Geri
Yukarı