İkinci öğretim okunur mu?

swag_man

Decapat
Daha fazla  
İkinci öğretim yazdım fakat iyi mi olur kötümü olur bir fikrim yok. Okuyan arkadaşlar genel olarak bilgilendirebilir mi? Ayrıca üniversitenin ilk günü herkes gibi sabahtan okula gitmemiz gerekiyor mu yoksa bizim akşam mı gitmemiz gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paralı olması lazım ikinci öğretimin, araştır o kısmını. Üniversiteye sabahtan gitmiyorsun bu arada, ders saatleri değişiyor, lise gibi değil🙂

Yanlış hatırlamıyorsam beni WhatsApp grubuna almışlardı önceden. Sende öyle bir durum olmazsa bile ders programını önceden alırsın ona göre gidersin.

Paralı olması lazım ikinci öğretimin, araştır o kısmını. Üniversiteye sabahtan gitmiyorsun bu arada, ders saatleri değişiyor, lise gibi değil🙂

Yanlış hatırlamıyorsam beni WhatsApp grubuna almışlardı önceden. Sende öyle bir durum olmazsa bile ders programını önceden alırsın ona göre gidersin.

Yani ilk gün sabahtan gitmeme gerek yok ders saatimde gidiyim yeter değil mi?
Ve WhatsApp grubuna nasıl girdin önceden

Bu sene ikinci öğretim okudum. Bahsedeyim. Sabah gitmene gerek yok, ders saatinde gidiyorsun. Öğlen arası durumu olmadığı için okulda, sabahçılara göre daha az zaman geçiriyorsun.

Güzel bir rutin olusturabilirsen ikinci öğretim oldukça avantajlıdır. Sabahçı olunca birçok şeyi yapamama imkanin oluyor, ders saatlerinden dolayı. Sabah ve öğlen gidiyor komple. ikinci öğretimde sabah ve öğle sana kalıyor.

Geri
Yukarı