İkinci tur seçim anketi

Anket

• Kılıçdaroğlu

Oy: 191 79,6%
  • Erdoğan

Oy: 49 20,4%

• Oy verenlerin toplamı
    240
Her şey muhalefete bağlı. Bu süreci iyi yönetebilirlerse hala şansları var fakat hala çıkıp doğu oylarına ümit bağlarlarsa iş iyice kötüye gider.

Ysp'nin kılıçdaroğlu'nu karşılıksız desteklediğini mi sanıyorsun?

Karşılıksız değil, arada bir kavala demirtaş falan diyor onlar da herhalde bizi destekler iktidara gelirse diye destekliyor, CHP milliyetçilerin çoğunluğunu alabileceğine inansa yspyi umursamaz bile.

Kılıçdaroglunun kazanma ihtimali yok hocam. RTE ilk turda bile yüzde 50'yi kırıyordu neredeyse.

Baktılar kazanamıyorlar AKP'nin psikolojik üstünlük sağlamasına izin verdiler,%47 nin üstüne çıkabileceğine inanmıyorum ben. Hala üstüne gidilecek sandıklar vardı ama hiç bir koşulda ilk turda CHP kazanamadığı için bıraktılar.

Ooy oy. Yeter artık abi gerçekçi olun. RTE %100 Kazanacak. Adam size kimi tutuyorsunuz demiyor kim kazanır diyor. Gerçekler bu kabullenin. Sinan oğan ve Muharrem'den %6 oy alacak RTE. Bazı CHP'liler de AKP verecekmiş. Neymiş değişiklik isteyip CHP basmışlar.

Erdoğan açık ara kazanacak. İsterseniz milletin önünde oy sayılsın. Erdoğan bu ülkenin görmüş olduğu en winner kişidir.

Kaybedeceğini düşündüğümüz seçimde bile adam yıkılmaz oldu. Muhalefet birçok noktada yanlış yapıyor.

Forumdaki insanların irade sahibi olduğunu biliyorum, eminim ki herkesin gönlünden K.K geçiyordur ama kazanan malum kişi olacak gibi duruyor.

Geri
Yukarı