Seçim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Görelim hocam. Bu ülkede gezi parkı olayları olduğunda anketlerde rte %20 çıkıyordu ne oldu? Hezimet! Ben koyu bir atatürkçüyüm. Şu Chp'ye oy veren gencin aklını sorgularım. Ben de rte gitsin istiyorum ama chp gelsin istemiyorum. Ne kadar Pkk'lı varsa, Vatan haini varsa maşallah ekran başına çıkarıyorlar. Bu Vatan'ın has evlatlarını da partiden ihraç ediyorlar zorla istifa ettiriyorlar. Bu seçimi kazanamaz bu chp çok zor. 30'u geçerse yatıp kalıp dua etsin.

:D. Teröristleri ekrana kimin çıkardığı belli. Gençlerin büyük kısmı CHP'ye verecek. CHP gençlere yönelik politikasını çok iyi ilerletiyor. Öyle e-spor turnuvaları düzenleyerek gençlerden oy alamazsın. Gençlerin nerede olduğunu biliyor ve ona göre hamle yapıyor. Jahrein, Pqueen gibi yayıncılar ile 300 bin izleyiciye kadar ulaştılar ve çoğu genç kesimdi o izleyenlerin. %16'lık bir oyun oranından bahsediyoruz. Geçen seçimlerde herkes yine verdiği partiye versin gençler CHP'ye versin ezici bir üstünlükle yine CHP alır. Ama dediğim gibi bu seçimde de AKP kazansın direkt ben babadan oğula geçmeye razıyım. Çeker Almanya'ya giderim orada da basarım oyumu AKP'ye gelir yazın krallar gibi tatilimi yaparım buradakilerde ne yapıyorlarsa yapsınlar. Gençlerin istediği tek şey yönetimin değişmesi aynı yönetimden sıkıldılar ki haklılar. En yakın oy oranına sahip parti CHP. O yüzden CHP'ye verecek çoğu. Sırf yönetimin değişmesi için.

:D. Teröristleri ekrana kimin çıkardığı belli. Gençlerin büyük kısmı CHP'ye verecek. CHP gençlere yönelik politikasını çok iyi ilerletiyor. Öyle e-spor turnuvaları düzenleyerek gençlerden oy alamazsın. Gençlerin nerede olduğunu biliyor ve ona göre hamle yapıyor. Jahrein, Pqueen gibi yayıncılar ile 300 bin izleyiciye kadar ulaştılar ve çoğu genç kesimdi o izleyenlerin. %16'lık bir oyun oranından bahsediyoruz. Geçen seçimlerde herkes yine verdiği partiye versin gençler CHP'ye versin ezici bir üstünlükle yine CHP alır. Ama dediğim gibi bu seçimde de AKP kazansın direkt ben babadan oğula geçmeye razıyım. Çeker Almanya'ya giderim orada da basarım oyumu AKP'ye gelir yazın krallar gibi tatilimi yaparım buradakilerde ne yapıyorlarsa yapsınlar.
Hocam ben onların da teröristleri ekrana çıkardığını biliyorum zaten. Bana onu anlatmaya çalışmayın ben hükümetin yaptığı yanlışların da farkındayım. Ama ülkeyi yönetmeye talip muhalefetin devlete katil diyen ermeni soykırımını savunan Canan Kaftancıoğlu gibilerini İstanbul il başkanı yapması, Veli Ağbaba gibi teröriste merhamet dileyenleri grup başkanvekili yapması sizin hoşunuza gidiyor mu? Bunları göremiyorsanız bence bu seçimi kazanabilir demekte haklısınız. Ama ben ne Ak Parti'nin bebek katilinin kardeşini televizyona çıkarıp konuşturmasını istiyorum ne de ermeni soykırımını savunan, teröriste merhamet dileyen meclis kürsüsüne çıkıp açık açık PKK terör örgütüdür diyemeyen, Selahattin Demirtaş'a terörist diyemeyen partiye kusura bakmayın bir Atatürkçü olarak oy veremem. Siz içiniz rahat ediyorsa gidip verebilirsiniz. İyi sosyaller dilerim.

Hocam ben onların da teröristleri ekrana çıkardığını biliyorum zaten. Bana onu anlatmaya çalışmayın ben hükümetin yaptığı yanlışların da farkındayım. Ama ülkeyi yönetmeye talip muhalefetin devlete katil diyen ermeni soykırımını savunan canan kaftancıoğlu gibilerini İstanbul il başkanı yapması, veli ağbaba gibi teröriste merhamet dileyenleri grup başkanvekili yapması sizin hoşunuza gidiyor mu? Bunları göremiyorsanız bence bu seçimi kazanabilir demekte haklısınız. Ama ben ne ak Parti'nin bebek katilinin kardeşini televizyona çıkarıp konuşturmasını istiyorum ne de ermeni soykırımını savunan, teröriste merhamet dileyen meclis kürsüsüne çıkıp açık açık pkk terör örgütüdür diyemeyen, selahattin demirtaş'a terörist diyemeyen partiye kusura bakmayın bir atatürkçü olarak oy veremem. Siz içiniz rahat ediyorsa gidip verebilirsiniz. İyi sosyaller dilerim.

Emin ol bu ülke için en iyi insana oyumu vereceğim. Şimdiyi değil geleceği de düşünüp oyumu vereceğim. Bir makarnaya birkaç içi boş vaade oyumu vermeyeceğim. İyi forumlar.

Emin ol bu ülke için en iyi insana oyumu vereceğim. Şimdiyi değil geleceği de düşünüp oyumu vereceğim. Bir makarnaya birkaç içi boş vaade oyumu vermeyeceğim. İyi forumlar.
Hocam sizden tek isteğim sanırım ilk defa oy kullanacaksınız. İmzanızdaki Atatürk'ün yolunu izleyip oy vermeniz. Zaten o yolu izlerseniz şu andaki CHP ile hiç karşılaşmayacaksınız size bunu garanti ederim.

Hocam sizden tek isteğim sanırım ilk defa oy kullanacaksınız. İmzanızdaki Atatürk'ün yolunu izleyip oy vermeniz. Zaten o yolu izlerseniz şu andaki CHP ile hiç karşılaşmayacaksınız size bunu garanti ederim.
Adaylar belli olsun hepsinin artısını eksisini koyar tartarım ve oyumu kullanırım. İlk defa oy kullanacağım ama oyumu kullanırken 10 yıldır kullanan insandan daha temkinli olacağım.
Seçim sonucunu oy verenler değil oyları sayanlar belirler 🤭
Trafoya kedi kaçıyor.

@Liberal hocam. Türkiye Cumhuriyeti diktatörlükle yönetiliyor olsa, RTE'nin muhalefete ettiği ağız dolusu hakareti geçtim, muhalefet hükümete bu kadar ağır eleştiri ve hakaretlerde bulunabilir mi? RTE'yi gram sevmem ama diktatör diyecek kadar da düşmedim. Halkın oyuyla seçildi ve kendi kesiminin istediğini gerçekleştirdi. Muhafazakar bir hükümet ve devlet hiyerarşisi oluşturdu. Bu ülkede CHP seçilse ülkeyi Atatürk ilkelerine göre inşa edeceğini "iddia" ediyor. Ama şurada bir farklılık var. Atatürk ilkeleri Türkiye Cumhuriyeti'nin ortak değerlerinden birisidir. Yani bir kesime mal edilemez. Önümüzdeki seçimlerde de 2014'te olduğu gibi muhalefet tek aday çıkartma gafletine düşerse RTE farkla kazanır.
Diktatör demek tüm siyasi yetkiyi elinde toplayan şahıs demektir. Şu an Atatürk ilkelerine bağlı bir yol izlediğimizi düşünmüyorum ayrıca.
Hocam ben onların da teröristleri ekrana çıkardığını biliyorum zaten. Bana onu anlatmaya çalışmayın ben hükümetin yaptığı yanlışların da farkındayım. Ama ülkeyi yönetmeye talip muhalefetin devlete katil diyen ermeni soykırımını savunan Canan Kaftancıoğlu gibilerini İstanbul il başkanı yapması, Veli Ağbaba gibi teröriste merhamet dileyenleri grup başkanvekili yapması sizin hoşunuza gidiyor mu? Bunları göremiyorsanız bence bu seçimi kazanabilir demekte haklısınız. Ama ben ne Ak Parti'nin bebek katilinin kardeşini televizyona çıkarıp konuşturmasını istiyorum ne de ermeni soykırımını savunan, teröriste merhamet dileyen meclis kürsüsüne çıkıp açık açık PKK terör örgütüdür diyemeyen, Selahattin Demirtaş'a terörist diyemeyen partiye kusura bakmayın bir Atatürkçü olarak oy veremem. Siz içiniz rahat ediyorsa gidip verebilirsiniz. İyi sosyaller dilerim.
Ermeni soykırımı var demek neden sana batıyor? Bende yoktur diyorum ama ifade özgürlüğü sonuçta. Bu ülkede 2 tür Kürt var, 1.'si Türklerle beraber yaşayarak kendi problemlerinin çözülmesini isteyen ve toplumda daha fazla yere sahip olmak isteyen, 2.'si Türkiye topraklarında Özerk ayrı bir devlet kurmak isteyen Kürtler var. HDP ise hepsine hitap etmeye çalışan bir parti. İktidar derse ki Türk-Kürt diye bir şey yok, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Türk, 2. seçenekteki insanlar azalmaya başlar ama lehine işliyor halkı kutuplaştırmak. "Bölücü terör örgütü" diyorlar. Biz hala bunu anlatamıyoruz. Nasıl bu kadar saf insanlar, algı operasyonlarına yenik düşen insanlar var anlamıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hitler'de seçim ile geldi. Diktatör demek tüm siyasi yetkiyi elinde toplayan şahıs demektir. Şu an Atatürk ilkelerine değil Araplaşma politikasına bağlı bir yol izliyoruz.

Ermeni soykırımı var demek neden sana batıyor? Bende yoktur diyorum ama ifade özgürlüğü sonuçta. Selahattin Demirtaş dediğin adam suçu kanıtlanmamış şekilde hapis yatıyor. Bu ülkede 2 tür Kürt var, 1.'si Türklerle beraber yaşayarak kendi problemlerinin çözülmesini isteyen ve toplumda daha fazla yere sahip olmak isteyen, 2.'si Türkiye topraklarında Özerk ayrı bir devlet kurmak isteyen Kürtler var. HDP ise hepsine hitap etmeye çalışan bir parti. İktidar derse ki Türk-Kürt diye bir şey yok, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Türk, 2. seçenekteki insanlar azalmaya başlar ama lehine işliyor halkı kutuplaştırmak. PKK terör örgütü demek zaten örgütün propagandasını yaptığı için "Bölücü terör örgütü" diyorlar. Biz hala bunu anlatamıyoruz. Nasıl bu kadar saf insanlar, algı operasyonlarına yenik düşen insanlar var anlamıyorum.
Ben de sizi Beyaz Türk zannederdim...

Ben de sizi Beyaz Türk zannederdim...
Ne alaka şimdi? Argüman sunsan keşke. Eğer bir insan ermeni soykırımı vardır diyorsa, buna karşı tez üretmeye çalışan, politika üretmeye çalışan Milletvekili neden yok diye sordun mu hiç kendine? Bu insanların işine geliyor halkın böyle kutuplaşması, CHPKK, HDPKK diye gezinen insanları görmek.

Başımızdaki iyi olsa da kötü olsa da, bize lazım olan belli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı