İkiye bölünmüş iPhone X tamir edilir mi?

Bütçe
0
0 bütçe ile imkansız. Anakartın sağlam olması lazım. Sağlamsa bile kasa, ekran-cam, batarya gibi birçok bileşenin değişmesi lazım. En iyi ihtimalle 2000 lira civarı tutar.

Tamir ücretleri çok pahalandı. Sadece ekran bile inanılmaz pahalı. Büyük ihtimalle anakart da zarar görmüştür ama isterseniz bir kontrol ettirin. Apple yetkili servisine sorun ilk önce.

İç aksam zarar görmediyse tamamen arka kasa ve ekran vb, parçalar takılması lazım gibi duruyor. Eğer zarar gördüyse kamera vb, değişebilir. İç aksam ve özellikle de anakart zarar gördüyse uğraşmamanızı tavsiye ederim. Ama en iyi ihtimalle 2000-2500TL arasına yaptırılabilir.

Hocam şimdi fark ettim kameranın oradaki kırmızılık inşallah size ait değildir.

Hocam kan o galiba gerçekten, nokta nokta ıslaklık varmış gibi gözüküyor kameranın alt kısmında.

Hocam bu telefon bu haldeyse sende bir sorun yoktur umarım, iyisin değil mi?

Konuya gelecek olursak bu telefon pert olmuş. Kurtarılsa bile büyük ihtimal 2. el iPhone X parası kadar masraf yaparsın.
Babam iyi biri ya sadece ben saygısızlık yapıp damarına basmıştım o da eliyle parçaladı bıraktı telefonu kan da ona ait olayın üstünden aylar geçti ama tamir edilir mi diye bi sorayım dedim.

Geçmiş olsun hocam siz bir tamirciye sorun pahalı derse gerek yok yapmaya.
Sağ olun beyler, teşekkürler.
İç aksam zarar görmediyse tamamen arka kasa ve ekran vb, parçalar takılması lazım gibi duruyor. Eğer zarar gördüyse kamera vb, değişebilir. İç aksam ve özellikle de anakart zarar gördüyse uğraşmamanızı tavsiye ederim. Ama en iyi ihtimalle 2000-2500TL arasına yaptırılabilir.
Anladım hocam tamamdır sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı