İleti gönderme sorunu

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
2018-10-01_160122.png

Ileti göndermeye calisirken bu hatayi aliyorum. Ileti gönderilmiyor. Tarayiciyi kapattim, cerezleri sildim, gecmisi falan sildim temizlik yaptim sorun devam ediyor.

Edit: Edge'de de sorun ayni!
Edit 2: Sadece su konuya cevap yazmaya calisinca bu hatayi aliyorum cok ilginc degil mi?

Bilginize :)

Son düzenleme:
İleti silinmiştir.

Silinmemis ve cok tesadüfi bir sekilde Xenforo'da bir bug buldum, yazdiginiz iletinin icinde s y s t e m. i n i yazarsaniz (Bosluklar olmadan bu hatayi aliyorsunuz) :)

Videoya bakin s y s t e m. i n i yazmayinca sorun yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş @Ali Güngör @MF @NookumPie @Mr.Acar
Kod:
sytem.ini
yazisini normal yazinca bu hatayi alirsiniz. Google'de bu bug ile alakali bir sey bulamadim :)

Edit: s y s t e m. i n i diye arama yapsaniza bir karsiniza söyle bir uyari cikiyor :)

2018-10-01_185650.png

Son düzenleme:
Neden mavi ekranın rengi mavi? Buyrun test ettim, tarayıcı eklentilerinizden kaynaklanıyor olabilir.

Konuyu iyi okumadiniz galiba :)

Öncelikle merhaba Ali; s y s t e m . i n i (Bosluksuz) yazinca hata veriyormus yani herhangi bir ileti, konu ya da aramamiz s y s t e m . i n i (Bosluksuz) icerirse bu hatayi aliyoruz. Konuyla alakasi yok s y s t e m . i n i (Bosluksuz) yazinca alakasi varmis yani.

Henüz daha onaylanmamis ama su konuma bakabilirsiniz, bence bu bariz bir bug :)

Edit: Isterseniz sadece bu konuyla ilgili bir video cekebilirim :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı