İleti gönderme sorunu

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
2018-10-01_160122.png

Ileti göndermeye calisirken bu hatayi aliyorum. Ileti gönderilmiyor. Tarayiciyi kapattim, cerezleri sildim, gecmisi falan sildim temizlik yaptim sorun devam ediyor.

Edit: Edge'de de sorun ayni!
Edit 2: Sadece su konuya cevap yazmaya calisinca bu hatayi aliyorum cok ilginc degil mi?

Bilginize :)

Son düzenleme:
İleti silinmiştir.

Silinmemis ve cok tesadüfi bir sekilde Xenforo'da bir bug buldum, yazdiginiz iletinin icinde s y s t e m. i n i yazarsaniz (Bosluklar olmadan bu hatayi aliyorsunuz) :)

Videoya bakin s y s t e m. i n i yazmayinca sorun yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş @Ali Güngör @MF @NookumPie @Mr.Acar
Kod:
sytem.ini
yazisini normal yazinca bu hatayi alirsiniz. Google'de bu bug ile alakali bir sey bulamadim :)

Edit: s y s t e m. i n i diye arama yapsaniza bir karsiniza söyle bir uyari cikiyor :)

2018-10-01_185650.png

Son düzenleme:
Neden mavi ekranın rengi mavi? Buyrun test ettim, tarayıcı eklentilerinizden kaynaklanıyor olabilir.

Konuyu iyi okumadiniz galiba :)

Öncelikle merhaba Ali; s y s t e m . i n i (Bosluksuz) yazinca hata veriyormus yani herhangi bir ileti, konu ya da aramamiz s y s t e m . i n i (Bosluksuz) icerirse bu hatayi aliyoruz. Konuyla alakasi yok s y s t e m . i n i (Bosluksuz) yazinca alakasi varmis yani.

Henüz daha onaylanmamis ama su konuma bakabilirsiniz, bence bu bariz bir bug :)

Edit: Isterseniz sadece bu konuyla ilgili bir video cekebilirim :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı