İlginç hikayeleriniz var mı?

Amerika'da sokakta dilenen amcayı akşama doğru yemeğe gittiğim lokantada görmek. :D

Aklıma direkt bu gelmişti, harbi haklıymış adam;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim hikayemde var...

Gece olmuştu annemle babam TV izliyordu. Küçük kız kardeşim beni çağırdı (anne ve babamla yatıyor).odaya gittiğimde annemle babam yatakta yatıyordu oturma odasına doğru koştum. TV kapalıydı, korkudan bağırdım. Sonra manyak kardeşim koltuğun arkasından elinde noodleyla çıktı onu bir güzel dövdüm o gün.

3. sınıfım beden dersindeyiz ama bir tuvaletim var anlatamam bedendeyken içeri girmek yasaktı. Bende dayanamadım altıma yaptım beden dersi bitti 5 dakika kala hoca sınıfa soktu çantamızı alıp eve gidelim diye. Ben çantamı alırken bir korkuyorum anlıycaklar diye çantamı alıp dışarıya çıktım. Koşamamda eve altıma yaptım çünkü evimiz yakındı eve gelirken Emre diye arkadaşım vardı selam verdi çok koktuğunu anladı uzaklaştı. Sonra eve geldim zaten.

4. sınıftayken kantinden dondurna alacaktım kadın aslan Max dondurması için 5 TL istedi bende çok pahalı dedim kadın normal dedi okulun yanında büfe vardı orada 1,5 TL idi oradan aldım sonra bak hangisi normal dedim kadında sus be dedi bende sinirlendim dondurma dolabı dışarda tabii 3 kişi dolabı devirip bugün dondurmalar bedava diye bağırdık tüm okul dondurma yedi sonra kantinci fiyatlandırma sisteminden dolayı kovuldu.

4. sınıftayken kantinden dondurna alacaktım kadın aslan Max dondurması için 5 TL istedi bende çok pahalı dedim kadın normal dedi okulun yanında büfe vardı orada 1,5 TL idi oradan aldım sonra bak hangisi normal dedim kadında sus be dedi bende sinirlendim dondurma dolabı dışarda tabii 3 kişi dolabı devirip bugün dondurmalar bedava diye bağırdık tüm okul dondurma yedi sonra kantinci fiyatlandırma sisteminden dolayı kovuldu.
Efsane yapmışsınız...

Ben ilkokulda kantincilik yaparken Aslan Max dondurmaya 5 TL demiştim, bir çocuk da yediremedi dondurma dolabını düşürdü okuldan kovuldum.

Efsane yapmışsınız...

Ne zaman hatırlasam kantincinin yüzü aklıma gelir ama ne şanslıymışız be dolabı devirip disipline gitmedik.
Ben ilkokulda kantincilik yaparken aslan Max dondurmaya 5 TL demiştim, bir çocuk da yediremedi dondurma dolabını düşürdü okuldan kovuldum.

Yoksa sen misin abla?

Yeni konular

Geri
Yukarı