İlişkide kararsız kalmak

Bir insan dış görünüşüyle önde olamaz ki arkadaşın sevgilisi bu durumdan yakınmıyor, sizin dediğiniz ne alaka? Arkadaş zaten olayı 2 kere tipe bağladı, ona anlam veremedim.
Tip te önemlidir yanlışın var bana göre.
Mesela şöyle düşün cinsiyetini bilmiyorum o yüzden erkek olarak düşünüp açıklayacağım.
Çok ama çok güzel bir kız düşün önüne geliyor beğendiğin hani yüzüne bakmaya kıyamadığın bir güzellik diyelim.
Şunuda belirtiyim karekter elbette önemli karektersiz bir insanla yapamazsın yukarıda belirttiğim kızla aynı karektere sahip ama bir tık daha karekterli tip olarak daha kötü olan birini düşün.
Seçimin ne olurdu hergün gördüğünde daha çok sevesin geliceği öpmek isteyeceğin biri mi yoksa yine öpmek isteyeceğin ama tipinin iyi olmadığı biri mi ?

7-8 saat yazmamak ne dostum? Senin kız arkadaşın, herşeyin dediğin kişi. O sana yazıyor ve sen ona 8 saat sonra yazıyorsun. Bunu 1 kere mi yaptın birden fazla mı? Önce bunu söyle bi.

Bak mesala bende tip yok ama gelip buraya özelimi yazmayacak, ufak tefek şeyleri Teknoloji forum sitesinde konusu dışı katagoride açarak buraya yazmayacak kadar akıllı olduğumu düşünüyorum. Sende tip var ama o kadar akıl yok belli ki :) Sana tek tavsiyem düşüncelerini geliştir. Tip var ama işte zihin olarak pek yok gibi neyse :)

Vaktini boş seylere harcama. Gelecege yatirim yap. O kizla evlenmeyeceksiniz elbet bir gun ayrilacaksiniz. Sinavlarina calis. Duygusuz bir insan boyle olmaz.
Katılıyorum. 17 yaşındaki ilişkinin ciddi bir ilişki olma ihtimali düşük, ayrılma ihtimaliniz yüksek. Önüne bak. Dünyada tek o yok başkası çıkar karşına ilerde.
Hayır öncedendi yani öyle biriydim ama sonradan değiştim her saat veya her dakika yazmaya başladım hep ama sonrada o değişti.
Sen ona ilgi göstermeye başlayınca davranışları değiştiyse, suçu sana yıkıp sürekli ilgi bekleyen biri haline geldiyse sadece kendini düşünüyordur. Bunlara canını sıkma. Arkadaşınla konuşup açıkça fikirlerini belirt, bir sıkıntı varsa çözelim de. Belki zor zamanlardan geçiyordur, sana söylemediği bir sıkıntısı vardır. Ondan sonra aynı şekilde davranmaya devam ederse ayrılırsın. Dünya kimsenin etrafında dönmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı