İlişkide kararsız kalmak

Seneye memurluk kariyerin başlıyor ve hala Ailenin dediklerine göre hayatına devam ediyorsun. Evet, gerekli yerlerde ailene başvuracaksın tabii fakat dışarı bile çıkmana izin vermiyorlarsa ters giden bir şeyler var. İlk önce aileni karşına alıp, artık sorumluluk alabileceğiniz yaşta olduğunuzu söyleyin ve güven aşılamak için sözcükleri özenle seçin. Konuya dönecek olursak cevap basit. Partneriniz ilişkiden soğumuş. Herkes ayrıl diyor fakat en iyi ben anlarım seni. Eğer ilişkiye fazla önem veriyor iseniz ilk başlarda zor gelecek fakat daha sonra alışacaksınız. Ayrıca Tipinize güvenmek yerine kendinizi alanınızda geliştirin. Para her zaman tipten önce gelir zira günümüzde insanlar birbirini sevdiği için değil geleceğe yönelik olması açısından mantık evliliği yapıyorlar.

Benim kim olduğumu bilmiyorsun ismim umut değil özelim bu evet fakat beni hayatında tanıyabiliceğini kim olduğumu bulabilicek kadar akıllı olmadığını düşündüğüm kadar akıllıyım boş yapma.
O zaman kimse kimseyi tanımıyor her özelimizi ortaya dökelim ? Ne kadar etik ? Bence hiç etik değil. Ya da sırlarını burada anlat seni tanımıyoruz sonuçta dimi ? Kafa dolu saman neyse :)

Yeni konular

Geri
Yukarı