İlişkim hakkında sorularım

En çok Ahmet'in sevgilisi var.
Bu aralar derdim o kızdı hocam size tekrar danışmak istedim aşık olunca farklı oluyomuş teşekkür ederim:)

Ahmetim, sal şu kızı da hepimiz rahatlayalım ya...
Saldım abi bu sefer sanırım, zor oldu ama saldım :)

Ya bırak birader, kız seni uyutsa haberin olmayacak.
Egosunu da seni ezerek şişiriyor.

Yaş kaç?
Yaş 19 hocam sadeve kavgalarda böyle işte yapacak bir şey yok bitirdik zaten

Evlenince ne olacak sen kimsin benim gibiler sana bakmaz mı? Acilen görüşmeniz gerek.
Zor olsa da bitirdikHocam. Teşekkür ederim cevapladığınız için

Kanka ilişkinle hava atmaya mı çalışıyorsun sürekli kız arkadaşım şöyle güzel böyle güzel konu açıp duruyorsun amacın kıskandırmaksa başardın helal.
Kime neden hava atıyım abi :) kıskanılacak bi durumda değilim emin ol, gecen iyi olsun :)

Bitirdik hocam bu sefer sanırım :)

Söylemiş olduğu şeyler ağır ve geri dönüşü olmayan biçimden. Bunu kabullenip kabullenmemek sizin elinizde, eğer gerçekten hâlâ seviyorsanız ne kadar büyük bir ayıp yaparsa yapsın bitirmeye cesaret göstermek zor olacaktır zaten.
Yani kendime yediremedim tabi bugün çok zor olsa da bitirdim

Hocam doğru anlamışsın. Niye öyle egoist söylemlerde bulunmuş anlamadım. Anlamamamın nedeni söyledikten sonra kenini bayağı affetirmeye çalışmış. Tuhaf bir durum.
Hocam onun da beni sevdiğine inanıyordum zaten o yüzden affettirmeye çalıştı.Zor olsa da bitirdim

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar, 6 7 aylık ilişkim vardı ve birbirimizi çok seviyorduk kız çok güzel ve ben bazen kendimi yetersiz hissediyorum bu yüzden. Dün bana benim seviyemdeki kızlar sana bakmaz bile dedi ve harbiden çok kırıldım ayrılmak istedim. 4 saat boyunca aradı mesaj attı evime geldi kapıda 2 3 saate yakın ağladı ve yanlış anladığımı söyledi. Daha önce de kavgalarda senden çok var, çok mu lazımsın ya da çarşıya çıksam anında bulurum gibi şeyler söylüyordu. Yanlış anladığımı düşünmüyorum. Siz neler düşünürsünüz? Cevapladığınız için şimdiden teşekkür ederim.
Kız egolu gibi gözüküyor hocam ayrılın gitsin

Selam arkadaşlar, 6 7 aylık ilişkim vardı ve birbirimizi çok seviyorduk kız çok güzel ve ben bazen kendimi yetersiz hissediyorum bu yüzden. Dün bana benim seviyemdeki kızlar sana bakmaz bile dedi ve harbiden çok kırıldım ayrılmak istedim. 4 saat boyunca aradı mesaj attı evime geldi kapıda 2 3 saate yakın ağladı ve yanlış anladığımı söyledi. Daha önce de kavgalarda senden çok var, çok mu lazımsın ya da çarşıya çıksam anında bulurum gibi şeyler söylüyordu. Yanlış anladığımı düşünmüyorum. Siz neler düşünürsünüz? Cevapladığınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dürüst bir şekilde karşına alıp konuş onunla, kendi düşüncülerini bize burada anlatmak yerine ona düz bir şekilde yüz yüze söyle kızın oradaki cevabına göre de ilişkine devam edip etmeyeceğine karar verebilirsin.

Bu aralar derdim o kızdı hocam size tekrar danışmak istedim aşık olunca farklı oluyomuş teşekkür ederim:)

Saldım abi bu sefer sanırım, zor oldu ama saldım :)

Yaş 19 hocam sadeve kavgalarda böyle işte yapacak bir şey yok bitirdik zaten

Zor olsa da bitirdikHocam. Teşekkür ederim cevapladığınız için

Kime neden hava atıyım abi :) kıskanılacak bi durumda değilim emin ol, gecen iyi olsun :)

Bitirdik hocam bu sefer sanırım :)

Yani kendime yediremedim tabi bugün çok zor olsa da bitirdim

Hocam onun da beni sevdiğine inanıyordum zaten o yüzden affettirmeye çalıştı.Zor olsa da bitirdim
Geçen de bitirdik diyordun şimdi tekrar konu açmışsın ayrıl barış ayrıl barış ergen ilişkisi gibi ilişkiniz var valla .d

Sana bu kadar ağır söylemlerde bulunan bir kız ilerde seni kullanır ki kullanıyor demek ki bir çıkarı var senden. Her erkek güzel kalpli ve dış görünüşü güzel olan kız ister ama dışının güzel olması yeterli değil. Senin kalbini kırmış yeterince, gözünün yaşına bakma ayrıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı