İlk 10.000 için kaç saat çalışılmalı?

Lost_Man_9922

Centipat
Daha fazla  
Henüz aklımda net bir bölüm yok, ama birkaç bölümü düşünüyorum. Bunlarda genellikle bu civarlarda merak ettiğim şey şu: Dershane ile birlikte günlük kaç saat çalışmam lazım ve 14 ay içinde ilk 10.000'e girmem mümkün mü?
Not = matematik temelim yok ve sayısal bir bölüm.

Matematik temeli olmadan seçmen bayağı bir yanlış olmuş. Fakat dershaneden aldığın bilgileri tekrar edip görsellerle kafana koymaya çalış. Koyduklarını ise test çözerek pekiştir. Eğer zorlarsan ve azimle ilerlersen ilk 10.000'e girebilirsin diye düşünüyorum. Günde ilk 4 saat ile başla her 15 günde bir yarım saat artırmaya çalış.

Matematik temeli olmadan seçmen bayağı bir yanlış olmuş. Fakat dershaneden aldığın bilgileri tekrar edip görsellerle kafana koymaya çalış. Koyduklarını ise test çözerek pekiştir. Eğer zorlarsan ve azimle ilerlersen ilk 10.000'e girebilirsin diye düşünüyorum. Günde ilk 4 saat ile başla her 15 günde bir yarım saat artırmaya çalış.
Günlük çalışma süremde sorun yok uzun saatler çalışmakla ilgili bir sorunum olmadı hiç tabi bu bahsettiğim sınav değil genellikle tarih araştırması kitap okuma vb günlük 9-10 saat çalışabilirim.

Hocamın da dediği gibi dershane mantıksız ben yazılmıştım çok gitmedim kendin çalışıyorsan matematiği anlamak biraz zor zaten YouTube'dan Eyüp bnin videolarindan yararlanabilirsin başta ağır gelebilir ama sağlam altyapı oluşturur.

Günlük çalışma süremde sorun yok uzun saatler çalışmakla ilgili bir sorunum olmadı hiç tabii bu bahsettiğim sınav değil genellikle tarih araştırması kitap okuma vb günlük 9-10 saat çalışabilirim.

Hocam saat icin de dediğim gibi çok çalışınca kazanılmıyor veya az çalışınca kaybedilmiyor sizin o zaman dilimini nasıl gecirdiginizle ne kadar verim aldiginizla alakalı daha çok.

Hocamın da dediği gibi dershane mantıksız ben yazılmıştım çok gitmedim kendin çalışıyorsan matematiği anlamak biraz zor zaten YouTube'dan Eyüp bnin videolarindan yararlanabilirsin başta ağır gelebilir ama sağlam altyapı oluşturur.
Hocam gerçekten hiç yapamıyorum matematiği antrenmanlarla matematik aldım işlem önceliğinde takılı kaldım belki sadece bu konu ilk başlarda zorlar bilmiyorum ama ne yapacağım kafam çok karışık.

Geri
Yukarı