İngilizce öğrenmek için uygulama ve kaynak önerisi

Hocam bende öğrenmek istiyorum açıkçası. temel ingilizceden kastınız nedir? ayriyeten bu zamir, sıfat, isim gibi şeyler var bunları nasıl öğrenebilirim? birisi onların tanımını metin belgesiyle sunmuştu lakin onu kaybettim.
Sıfırdan öğreten youtube kanalları var bütün merak ettiğiniz her şeyi söylüyorlar.

Duolingo bayağı başlangıç bir uygulama. A1 geçemezsin öyle deyim. Dil öğrenmeye karşı çok fazla ilgin yoksa veya böyle bir yeteneğin yoksa kursa gitmeden akıcı konuşmayı imkansız buluyorum.
Discord sunucularında konuşarak bence konuşma çözülebilir.

Hocam bildiğiniz okul ingilizcesi onu geliştirerek bayağı ilerledim B1 ile b2'yim şu an okul ingilizcesi A1 bile etmez ama geliştirirseniz B1 ile b2'ye kadar geliştirirsiniz fakat C seviyesi çok üst kelime bilginizi çok geliştirmelisiniz.
Ben okul okumadım pek hevesim olmadı açıkçası. sıfırdan başlangıç olarak ne önerebilirsiniz?

Ben okul okumadım pek hevesim olmadı açıkçası. Sıfırdan başlangıç olarak ne önerebilirsiniz?

Önerim birileri ile basitçe konuşman translate ile anlaşmaya çalış ama tamamen güvenme translate Duolingo çok basit temel İngilizce bile etmez kelime oyunu gibi kız ve kadın gibi ayrıntılar ile yakalıyor sizi sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı