İlk açılışta USB yerleri çalışmıyor

Mellehet

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Masaüstü bilgisayarımda geçen gün Windows 8.1 yükledim. Eksik driverler içinde Driver Booster adlı bir uygulama ile driverleri güncelledim. Bu işlemden sonra başlıkta belirttiğim şekilde bilgisayarı ilk çalıştırdığım zaman arka taraftaki USB yerleri çalışmıyor. Bilgisayarı yeniden başlatınca sorun çözülüyor.

Bu sorun için ne yapabilirim?

Merhaba. Masaüstü bilgisayarımda geçen gün Windows 8.1 yükledim. Eksik driverler içinde Driver Booster adlı bir uygulama ile driverleri güncelledim. Bu işlemden sonra başlıkta belirttiğim şekilde bilgisayarı ilk çalıştırdığım zaman arka taraftaki USB yerleri çalışmıyor. Bilgisayarı yeniden başlatınca sorun çözülüyor.

Bu sorun için ne yapabilirim?

O tarz programlar kullanmayın. Sorun Chipset sürücüsü ile alakalı gibi. İmkanınız var ise tekrar format atıp sürücüleri elle kurun.

Hocam, anakartın sitesinden Chipset sürücüsünü indirip deneyin. Olmazsa, arkadaşın dediği gibi temiz kurulum yapın. Dediğiniz gibi programlar kullanmayın.

Hocam, anakartın sitesinden Chipset sürücüsünü indirip deneyin. Olmazsa, arkadaşın dediği gibi temiz kurulum yapın. Dediğiniz gibi programlar kullanmayın.
Kolaya kaçalım dedik işte böyle bir sorun yaşadık. Teşekkür ederim dediğinizi demeyeceğim.
O tarz programlar kullanmayın. Sorun Chipset sürücüsü ile alakalı gibi. İmkanınız var ise tekrar format atıp sürücüleri elle kurun.
Teşekkürler hocam.
@Yener K. @Eray T Hocam Anakartın modeli asus p7h55-m lx. Kendi sitesinde chipset driverini bulamadım. Başka nerden bulabilirim bilginiz var mı ? En son çare format, eğer driveri yüklediğimde düzelirse boşuna format atmayayım.
Chipsetin diğer smi yonga seti sanırım. Baktığımda birden fazla yüklü, acaba çakışıyorlar mı...

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    45,6 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı