İlk araba olarak ne almalıyım?

2. Araç olarak düşünebilirim ama ilk araba olarak imkansız oldu ki bir kaza yaptım 70 80 bin tl kadar zarara sokar beni.
Benim fikrim fazla pahalı olmayan bir otomatik araba alıp kaza yapınca fazla zarar etmemeniz ama bu konuda arabaya hızlı alışmak ve fazla zarar etmemek isterseniz Peugeot 200 sınıfları filan otomatik vitese dönmüş araba olabilir.
H Vites öğrenmek isteseydiniz işiniz daha kolay olurdu.(Teşvik filan etmiyorum.)

1 benzinli alma dizel al ilk araban öyle bir hata yapma sonra net AĞLARSIN neden bu araba kalkmıyor diye yada neden yakıyor bu diye 2 fiesta 2012 ve üstü önerim içi gayet donanımlı olanları var geri görüş var mı bilmiyorum , Wv polo tercih edebilirsin başlangıç için muhteşem bir araba bide bu arabaya en az bak en az 2 sene bin bu arabayı yok edene kadar kullan öyle 2 sürdüm ben çözdüm işi satayım 7.5 motor bir araba alayım o araba senin ölüm biletin olur bu 125 cc motordan 1000 cc superbike a geçmeye benzer olmaz. git temiz bir fiesta yada focus2012 üzeri olsun tabi paran yetmez ise altıda olabilir FSİ motor olmayan golf 5 alabilirsin Ha ama ben illa benzinli alıcam litresine 7 lira ödeyeceğim ve şehir içi bu araba en az 7 litre yaksın anam dersen ben dahasını bilmem karışmam Fordun tutan 2 modelini al satmasında rahat olur güzel arabalar üzmez seni hele dizelse eğlenirsin o araba hızlı da gider onlar tamam mı oku bunu bak...

1 benzinli alma dizel al ilk araban öyle bir hata yapma sonra net AĞLARSIN neden bu araba kalkmıyor diye yada neden yakıyor bu diye 2 fiesta 2012 ve üstü önerim içi gayet donanımlı olanları var geri görüş var mı bilmiyorum , Wv polo tercih edebilirsin başlangıç için muhteşem bir araba bide bu arabaya en az bak en az 2 sene bin bu arabayı yok edene kadar kullan öyle 2 sürdüm ben çözdüm işi satayım 7.5 motor bir araba alayım o araba senin ölüm biletin olur bu 125 cc motordan 1000 cc superbike a geçmeye benzer olmaz. git temiz bir fiesta yada focus2012 üzeri olsun tabi paran yetmez ise altıda olabilir FSİ motor olmayan golf 5 alabilirsin Ha ama ben illa benzinli alıcam litresine 7 lira ödeyeceğim ve şehir içi bu araba en az 7 litre yaksın anam dersen ben dahasını bilmem karışmam Fordun tutan 2 modelini al satmasında rahat olur güzel arabalar üzmez seni hele dizelse eğlenirsin o araba hızlı da gider onlar tamam mı oku bunu bak...
Dizelle benzin arasında performans harici bir şey varmı bilmiyorum ama bizim buradaki benzinliklerde dizel de aynı fiyat benzin de. Ayrıca fiesta güzel de şu gömülü ekran muhabbetini hiç sevmiyorum ya
Eğer var ise aklınızda bir şeyler suv'da önerebilirsiniz 120 lirayı geçmesin

Son düzenleyen: Moderatör:
[/QUOTE]
Crossover tarzında bir şey mi istiyorsunuz ?

Dizelle benzin arasında performans harici bir şey varmı bilmiyorum ama bizim buradaki benzinliklerde dizel de aynı fiyat benzin de. Ayrıca fiesta güzel de şu gömülü ekran muhabbetini hiç sevmiyorum ya

benzin 100 km de 5 litre yakıyorsa dizel 4 yakar şehir dışı benzin şehir ici 7 yakıyorsa dizel 5 yakar kısacası benzinde 100 tllik benzin 5 götürse dizelde 10 götürür hemde dizel kullanımı kolaydır ve golf tercih edebilirsin ilk araban suv ne her yere takarsın
Sizin amacınız öneri alıp en ideal aracı almak filan değil eğlenmeye açmışsınız konuyu. Kolay gelsin.
+1

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı