İlk araba olarak ne almalıyım?

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Ehliyeti henüz almadım ama kafamda çok fazla soru var kendimi delirtmeden bir kaç soru sorayım dedim. Ehliyetimi otomatik B sınıfı bir ehliyet alacağım 2. araba olarak kesin golf 7.5 alacağım o konuda problem yok, ama ilk araba olarak araba sürmeyi tam olarak kavramak için nasıl bir araç almalıyım ucuz bir şey düşünüyorum yerli üretim olacak yüksek ihtimal parçası filan ucuz bir şey sizin tavsiyeniz nedir?

Araçta olmasını istediğim özellikler :
Geri görüş kamerası
Elektrikli aynalar
Benzinli ve otomatik
Otomatik camlar
Ortalama bir multimedya sistemi

Genel olarak bunlar geri kalanı çok önemli değil çok eski modelleri önermeyin ortalama olursa iyi olur.

Bence ilk araç için, düz vites ve boş bir araç alın. Mümkünse, sonradan satması kolay olsun Toyota vb. Bir süre acemiliğinizi attıktan sonra iyi bir arabaya geçmeniz mantıklı olacaktır. Önce zora alışın ki, otomatik çocuk oyuncağı gibi gelir.

Sürmeyi kavramak için ucuz araba alacağınıza ikinci araba parasını falan birleştirip iyi bir araç alın bence.
Diğer türlü tekerlekli bir tabuta binmiş olursunuz.
Parça için gene bütçe ayırırsınız.
İlk başta oldu ki bir hata yaptım kaza yaparsam araba pert olmasın diye bir süre ortalama bir araç almayı düşünüyorum da.

Sürmeyi kavramak için ucuz araba alacağınıza ikinci araba parasını falan birleştirip iyi bir araç alın bence.
Diğer türlü tekerlekli bir tabuta binmiş olursunuz.
Parça için gene bütçe ayırırsınız.
Hem direk iyi bir araç alabileceğim bir param yok çıksa çıksa kredi yada borç alarak 25.000 filan anca çıkartırım. bir süre çalışıp biriktireceğim, şimdiye kadar hep yerdim artık çok çok az yiyip biriktireceğim
Düşünmene gerek yok Tipo yada uno alıyorsun
Onlar çok eski, ihtiyacım olan özellikleri karşılamıyor. Hem hiç de estetik değiller hiç güzel gözükmüyorlar. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı