İlk cinsel ilişkiden sonra vajinadan gelen beyaz sıvı nedir?

snoxyyy

Decapat
Merhaba, ilişkide korunduk ekstra ertesi gün hapı da alındı ama ilişki bittiği sırada beyaz (şeffaf değil) çok az bir sıvı geldi. Bir damla büyüklüğünde sizce bu benden mi?
Ayrıca kız arkadaşımın dediğine göre ilişkiden sonra akşam da gelmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hatta bakireliginin bozuldugunu soyleyebilirim.
Doktor değilim yada bu konuda uzman birisi değilim lakin ilk ilişki sonrası bu tarz bir şeyin normal olduğunu duymuştum. Sperm olduğunu sanmıyorum. Ama yine de alanında uzman kişilere danışmalısın.

Doktor değilim ya da bu konuda uzman birisi değilim lakin ilk ilişki sonrası bu tarz bir şeyin normal olduğunu duymuştum. Sperm olduğunu sanmıyorum. Ama yine de alanında uzman kişilere danışmalısın.

Hocam bana tuhaf geldi yani kontrol ettim k*ndomu ama hiçbir sekilde sizinti yapmamisti hatta tam b*saldigim an cikardim k*ndomun sol alt kosesindeydi o şey.

Hocam bana tuhaf geldi yani kontrol ettim k*ndomu ama hiçbir sekilde sizinti yapmamisti hatta tam b*saldigim an cikardim k*ndomun sol alt kosesindeydi o şey.
Senden dolayı olduğunu düşünmüyorum zaten de dediğim gibi pek bilgim olmadığı ve olayı tam göremediğim için bir şey demem mantıklı olmaz.

Geri
Yukarı